qooSaver: Všechny důležité informace na zamknuté obrazovce

0

Zjednodušte si život díky aplikaci qooSaver, která vám dokáže zobrazit všechny důležité, ale i doplňkové informace přímo na zamknuté obrazovce jako spořič displeje.

Zjednodušte si život díky aplikaci qooSaver, která vám dokáže zobrazit všechny důležité, ale i doplňkové informace přímo na zamknuté obrazovce jako spořič displeje.

QooSaver je velice povedená aplikace, která zatím uniká pozornosti velkému množství uživatelů Symbianu. Nabízí skutečně velkou dávku funkčnosti. Je velice jednoduchá a účelná, zabývá se pouze svým cílem, což je zobrazovat uživateli na zamknuté obrazovce základní údaje o telefonu a doplňuje je o informace, které jsou u ostatních spořičů a operačních systémů pouhým snem. QooSaver je tedy klasický spořič obrazovky s pokročilými možnostmi zobrazení, které s každou novou verzí přibývají dle žádostí uživatelů.

    

Po instalaci můžete aplikaci spouštět klasicky v menu. Zde si poté měníte jednotlivá nastavení dle preferencí každého jednotlivého uživatele. A že je z čeho vybírat. Na výběr jsou k zobrazení udaje o zbylé kapacitě baterie, datu, profilu, dni v týdnu, budíku a konektivitě. Dále si na displej můžete napsat svou zprávu, změnit barvu písma, velikost písma, font a tak dále. Zajímavostí je řádek s názvem "Use proximity". Tato položka vám umožní kdykoli qooSaver zapnout, nebo vypnout a to pouhým mávnutím ruky nad čidlem vzdálenosti. Konečně užitečná funkce, která využívá čidlo vzdálenosti podobně jako některé aplikace na Symbianu S60 3rd přední kamerky.

    

Na screenu si určitě všimnete i zobrazení počasí. Asi největší výhoda této aplikace, která ulehčí každému uživateli Symbianu život. Nemusí totiž vůbec manipulovat s telefonem aby se dozvěděl předpověď počasí. Podmínka je využívat počasí od stejného "výrobce". Spořič dále upozorňuje na příchozí maily v horní notifikační liště, na příchozí zprávy z aplikací WhatsApp a Nokia Chat. Celý text se poté pohybuje po obrazovce. To kvůli zamezení vypalování textu do displeje.

Další a další funkce budou přibývat s novými verzemi aplikace, která si rozhodně zaslouží podporu ze strany uživatelů a cena 20Kč rozhodně neodpovídá kvalitě aplikace. 

Výrobce: qooApps
Download: Obchod
Systém: Symbian Anna, Belle
Cena:  20 Kč,-


Hodnocení autora


Jak hodnotíme?

Zdroj: Allaboutsymbian.com

 

 

 

 

 

 

Upravit
comments powered by Disqus