iVysílání České televize pro všechny telefony Nokia

0

iVysílání České Televize z naší dílny Mobildrive.cz nabízí kompletní archiv pořadů veřejnoprávní televize a je k dispozici pro telefony se Symbian a Windows Phone 7 a 8. 

Česká Televize je průkopníkem aplikací pro všechny mobilní platformy, mezi kterými nesmí chybět ani Windows Phone. Nabízí kompletní archiv zdigitalizovaného obsahu veřejnoprávního média, mnoho seriálů, aktuální zprávy a obrovské množství historických i současných pořadů. 


Stejně jako u Symbianu jsme pro telefony Nokia vyvinuli snadno ovladatelnou aplikaci, která umožní sledovat pořady v maximálním rozlišení, nastavované podle aktuální rychlosti datového připojení. 

Mobilní iVysílání s usnadněným ovládáním 

iVysílání má na mobilních telefonech umožnit co nejsnadnější vyhledávání pořadů a jejich přehrávání při zachování všech dostupných funcí webového rozhraní. Aplikace pro Windows Phone zachovává všechny obvyklé prvky ovládání, nabídka je přehledně řazená na kartách Nepřehlédněte, Nejsledovanější dne i týdne a zobrazuje pořady, které právě sledují ostatní uživatelé.

 

V přehledně řazeném televizním programu lze vybírat podle data zpětně i v budoucnosti pořady, které vás zajímají. Abecední nabídka pak nabízí vyhledávání ze všech dostupných titulů, seznam streamů nabídne živé vysílání ze čtyř kanálů ČT, pokud je právě dostupné pro internet.

 

Doporučené pořady iVysílání     

 

Všechny informace pohromadě a s ukládáním

Detail karty každého pořadu přináší mimo možnosti přehrávání i popis a hodnocení uživatelů, ostatní epizody, související pořady, ale také bonusy, které jste v TV neviděli, pokud jsou dostupné.


Každý pořad je možné uložit jedním kliknutím do seznamu Moje pořady, odkud je pak snadné kontrolovat nejnovější epizody. Ukládání nevyžaduje složité přihlašování, všechny funkce jsou dostupné okamžitě po spuštění aplikace.

 

Doporučené pořady iVysílání     

 

Kvalita přehrávání v první řadě

V iVysílání se vývojáři myNokia.cz soustředili také na kvalitu přenosu a musíme konstatovat (a podle hodnocení nejsme sami), že Windows Phone verze je v tomto parametru bezkonkurenčně nejlepší ve srovnání s ostatními platformami. Nedochází k žádnému zpomalování, zasekávání a pořady lze sledovat se stejným komfortem, jako na internetu nebo televizi.


Občas slyšíme pořadavky uživatelů na volbu kvality přehrávání. Není dostupná proto, že aplikace pracuje se složitým algoritmem na straně České Televize, který během vysílání neustále přepočítává rychlost a kvalitu připojení a podle něj upravuje datový tok. 
Proto po spuštění každého videa sekundu nebo dvě trvá, než se obraz z nejhorší kvality vyhodnotí na nejvhodnější rozlišení.

 

Naše nejlepší aplikace

iVysílání patří společně s našimi dalšími aplikacemi ČT24 a ČT4, Českým TV programem, Českými lékárnami, Hrady a zámky a mBenzinem dlouhodobě mezi nejlépe hodnocené české aplikace na Marketplace. Protože delší dobu nebylo dostupné pro WP8, hodnocení uživatelé snížili.


Rádi bychom vás proto požádali, aby jste využili unikátní možnosti Marketplace a ohodnotili aplikaci znovu, aby se opět zařadila mezi špičku, kam nepochybně patří. Po stažení stačí prstem podržet v menu na ikoně iVysílání a z nabídky zvolit Ohodnotit aplikaci.
Pokud máte k našim aplikacím nějaké dotazy nebo výtky, směřujte je prosím nikoliv na marketplace, ale nejlépe do naší poradny, kde je speciální oddělení pro aplikace Mobildrive.cz

 

Poděkování za spolupráci při vývoji aplikace si zaslouží Marián Nič za Českou Televizi a také společnosti Microsoft ČR, která se na vývoji aktivně podílela. 

 


Stahujte zde

Upravit
comments powered by Disqus