Zahájení prodeje Nokia N95 8GB s nahraným filmem Spiderman 3

Společnost Nokia oznámila zahájení distribuce multimediálního počítače Nokia N95 8GB. Bude obsahovat plnou verzi celovečerního filmu Spiderman.

0

Nokia oznámila zahájení distribuce Nokia N95 8GB. Na oslavu tohoto startu se Nokia spojila se společností Sony Pictures Entertainment (SPE) a v partnerství s ní bude v Evropě a vybraných zemích Středního východu a Afriky nabízet model Nokia N95 8GB se staženou plnou verzí tohoto celovečerního filmu.
Spiderman má ve filmu temně černý kostým a dokonalejší schopnosti, přičemž Nokia N95 ve svém posledním ztělesnění prošla podobnou transformací, z níž vzešel model N95 8GB. Přístroj má úhledný černý kryt a mezi jeho vylepšené prvky patří kapacita vnitřní paměti 8 GB, velký 2,8palcový QVGA displej a vysoce kvalitní reproduktory.
 
Plné multimediální využití oboustranně výsuvné konstrukce a specializovaných mediálních kláves poprvé uživateli umožňuje ovládat na svém mobilu video stejně jako na DVD přehrávači: s funkcemi přehrát, pauza, rychle vpřed a přetočit zpět. Sledujte na multimediálním přístroji Nokia N95 8GB, jak Peter Parker bojuje se svými démony; zvolí si svůdnou moc svého nového kostýmu nebo roli soucitného hrdiny, jakým býval? 
 
„Nokia N95 8GB přichází se spoustou vzrušujících možností pro filmové fanoušky, kteří nyní mohou sledovat světově proslulé filmy, jako Spiderman (TM) 3, kdykoli se jim zachce. Přednastavení filmu s tak úžasnými zvláštními efekty vypovídá o vskutku vyspělých schopnostech telefonu. Díky průkopnickým prvkům tohoto mobilu mohou nyní uživatelé plně ocenit smysl zábavy za pochodu,“ uvedl Ilkka Raiskinen, hlavní viceprezident divize Multimedia Experiences, Nokia.
 
Film je k dispozici v kombinaci deseti jazyků a titulků. Coby součást stejné řady jako mimořádně úspěšná Nokia N95 zahrnuje model Nokia N95 8GB rovněž spořič obrazovky, tapetu, vyzvánění a upozornění na zprávu v jedinečném stylu Spiderman(TM) 3 speciálně navrženém pro tento přístroj. Přídavné videoklipy, vyzvánění a hry Spiderman(TM) 3 budou k dispozici rovněž ke stažení! Katalog bude k dispozici ve vybraných zemích.
 
Nokia si zvolila film Spiderman(TM) 3, aby předvedla plné možnosti telefonu na základě obrovské poptávky uživatelů Nokia Nseries. Když byli uživatelé Nokia Nseries tázáni, který film chtějí na svém přístroji vidět, Spiderman(TM) 3 byl zvolen jako nejžádanější. Tento snímek má celosvětově obrovskou přitažlivost jakožto film, který v roce 2007 zaznamenal v kinech mezinárodně nejvyšší výdělek.
 
Osm gigabitů vnitřní paměti znamená více hudby a více filmů. Ovládání a zobrazení videa v kvalitě DVD umožňuje filmovým nadšencům vytvářet vlastní filmy a sdílet své výtvory a oblíbené filmy s ostatními. Slouží k tomu jednoduché „funkce převodu do PC“, které umožňují ukládání souborů do síťových uživatelských profilů a na jiné on-line stránky. Díky rozšířené WiFi konektivitě jste připojeni i na cestě a asistovaná služba GPS (A-GPS) je zárukou, že při putování po světě půjdete vždy po správné trase. Se všemi těmito úžasnými funkčními prvky má Nokia N95 8GB veškeré předpoklady posunout mobilní zábavu na novou úroveň. 
Upravit
comments powered by Disqus