Zahájení prodeje Nokia E63

Nokia E63 je často označována jako méně vybavený sourozenec oblíbené Nokie E71. Vypadají podobně, mají také podobnou výbavu, ale Nokia E63 se orientuje na výrazně mladšího uživatele. Nyní se dostává na trh. 

0

Určitě není dobrý nápad Nokii E63 porovnávat s Nokií E71. Mají sice podobnou konstrukci, velmi podobné parametry, zde ovšem podobnost zcela končí. Mladistvé novince chybí třeba integrovaná navigace, focení obstarává 2MPx fotoaparát bez automatického ostření aubyla třeba také možnost provádět videohovory (chybí přední kamera).

Pakliže některá z předcházejících funkcí není pro vás nijak zásadní, hodí se zmínit v čem by mohla Nokia E63 naopak upoutat. Rozhodně se může hodit 3,5mm audiokonektor pro připojení libovolných sluchátek, potěčit může také nepatrně větší klávesnice s více tlačítky a také integrovaná svítilna (aktivuje se stisknutím mezerníku).

Pokud místo navigace oceníte třeba právě zmíněnou svítilnu, Nokia E63 je jasnou volbou. Do prodeje se obě barevné varianty dostanou co nevidět za cenu kolem 7.000 Kč. Nakupovat můžete nejen v eshopu Nokia, ale také ve značkových Nokia Storech.

Upravit
comments powered by Disqus