Vyzkoušejte s Nokia Beta Labs nejnovější verze Android 8 Oreo

Android 8 Oreo se blíží, výrobce pilně testuje implementaci do všech současných modelů a pokud máte Nokia 8, můžete ho vyzkoušet už dnes. Stačí se zaregistrovat. 

0

Výrobce telefonů Nokia s Androidem HMD Oy. se drží tradičních označení a proto pro svůj testovací program zvolil známou značku Nokia phones Beta Labs, se kterou jsme se setkávali dlouhá léta. Nabízí v ní testování nejnovějších verzí operačního systému, právě nyní Android 8.0 Oreo. Prozatím ho můžete v rámci Beta Labs stáhnout pouze do telefonu Nokia 8.

Vstup do programu je snadný, zaregistrujte se na webu Nokia Beta Labs, který je v angličtině, tu ale budete potřebovat i pro případný kontakt s online podporou. Při registraci zadáte IMEI vaší Nokia 8 (zjistíte zadáním *#06# na číselníku) a vyčkáte, až se na vašem telefonu do 12 hodin nabídne aktualizace přes OTA.

 

Vystoupení s programu je podobně snadné, na stejném webu po přihlášení zvolíte opuštění testování a vaše Nokia sama nabídne vzduchem aktualizaci na poslední oficiální verzi. Počítejte ale se ztrátou dat.  

Upravit
comments powered by Disqus