Vytvořte si vlastní originální kryt

0

Pokud si s lidmi z okolí často pletete telefony, je nejvyšší čas si ten svůj odlišit. Společnost Savcor ve spolupráci s Nokií nabízí majitelům řady Eseries možnost tvorby originálních kovových krytů.

Pokud si s lidmi z okolí často pletete telefony, je nejvyšší čas si ten svůj odlišit. Společnost Savcor ve spolupráci s Nokií nabízí majitelům řady Eseries možnost tvorby originálních kovových krytů.

Manažerská řada Eseries má společnu jednu vlastnost, pomineme-li cílové zařazení přístroje. Kryt přístroje tvoří kovové pláty a rámy, a tak do některých míst na přístroji můžete rýt, dloubat nebo je ohýbat a přitom by měly vydržet. Zároveň této vlastnosti můžete využít a nechat s vytvořit speciální kryt, který bude přesně podle vaših představ. Využila toho společnost Sevcor, která má na svých stránkách připraven velmi jednoduchý editor, pomocí kterého si můžete objedat vlastní originální kryt.

Něco z historie
Už staré modely manažerských Nokií 6210 a 6310(i) byly připraveny pro případnou customizaci uživately. V nabídce bly speciáln štítky, které si mohl uživatel u specializovaných firem upravit a měnit dle libosti. Nedávno podobná služba byla nabízena k Nokii 6300 a dnes je nabízna pro všecny stávající kovové modely Eseries. K dispozici jsou také všechny barevné varianty i barvených kovů (Nokia E51 a E90).

Jak na věc?
Řekněme, že mám pracovní Noki E90. Budu chtít nový kryt, abych si telefon nepletl s kolegy. Mám představu o krtu, na kterém bude kočka a slovo "Mňáu!". Celá objednávka nového krytu je rozložena do 4 jednodchých kroků.

Krok 1: Vyberu si přístroj. V nabídce jsou kovové modely z řady Series40, ale také kovové modely ze symbianové řady Eseries. Já si vyberu zmiňovanou Nokii E90.

Krok 2: Zvolte si ozdbný grafický emblém z nabídky. V kategoriích najdete symboly zvěrokruhu, sportovních aktivit, nebo tetování. V kategorii obecných motivů jsem si našel mnou vytouženou kočičku. :)

Krok 3: Napište si libovolný krátký text. Je nezbytné se vyhnout diakritice, takže pokud se jmenujete Štěpán, editor akceptuje pouz znaky bez háčků a čárek. Mnou vytoužené "MŇÁU!" tedy nahrazuji za "MNAU!". Na výběr jsou k dispozici 4 druhy fontu - patkové, oblíbené Comic Sans, psací písmo a font Nokia.

Krok 4: Následuje rekapituce a platba. Samozřejmě vypíšete také svou adresu a během tří týnů by měl dorazit úhledný balíček.

Za originalitu se platí. Ať už se rozhodnete pro tetování, piercing, nebo právě laserem zdobené originální kryty Savcor, připravte si 24.90€, což dělá přibližně 650 Kč. Cena je konečná, dokonce včetně poštovného. Objednáte si také vlastní originální kryt z produkce Savcor? Projevte se v anketě.

Upravit
comments powered by Disqus