Výherci soutěže o flash disk Nokia

0

Soutěž byla ukončena, vyhodnocena a máme výsledky!

Děkujeme všem za podnětné názory, většinou nás chválíte, někdy haníte, ale hlavně radíte. A to šlo.

Přečtěte si v článku, koho jsme odměnili a ostatním jsme alespoň odpověděli na jejich dotazy.

Soutěž byla ukončena, vyhodnocena a máme výsledky!

Děkujeme všem za podnětné názory, většinou nás chválíte, někdy haníte, ale hlavně radíte. A to šlo.

Přečtěte si v článku, koho jsme odměnili a ostatním jsme alespoň odpověděli na jejich dotazy.

Většinou přišla chvála. To nás moc potěšilo a nalilo další elán do práce. Přeci jen náš server připravujeme především pro čtenáře a když jsou spokojeni, není lepší odměny. Ale padla i kritika a nejednou oprávněná a proto doufáme, že ti "nespokojenci" se jen neschovávali a nenapsali, že jich bylo opravdu málo.
Přišlo mnoho odpovědí a tak právě jen vám, věrným čtenářům a soutěžícím oznamujeme skoro tajnou zprávu, že pro vás připravujeme nové veliké fórum, které má ambice stát se hlavním zdrojem informací o našich telefonech.

To původní spojené se serverem komunikátor.cz se moc nerozjelo a tak tentokrát budeme mít vlastní. Tajně jenom vám prozradíme jeho adresu ještě před oficiálním oznámením: zkoušejte na http://forum.symbian.cz
Ale pozor, žádnou velkou kritiku a spíš nám můžete napsat, co by jste na fóru přivítali. Protože tohle fórum nebude ledajaké, bude spojené se soutěžemi, v pravidelném online povídání nás navštíví důležité osobnosti z Nokia ČR a další.
Na vzhled příliš nehleďte, ten se ještě hodně změní, ale obsah už můžete vytvářet.

Konec napínání, kdo dostane pod stromeček flash disk?

Za loajalitu a pozitivnost vyhrává majitel výroku:
- S VASIM SERVEREM S60.CZ JSEM MAXIMALNE SPOKOJEN, KDYZ TO BUDE FUNGOVAT JAK DOPOSUD BUDU SPOKOJEN I V BUDOUCNU.

Za originalitu připomínky a odvahu za podpis a mail vyhrává výrok:
- Uvital bych moznost software, o kterem pisete, otestovat primo na vasich strankach v emulatoru "meho" telefonu. Michal Kostka

Za příkladnou kritiku, která je také důležitá:
- strcte si ten web do pr***e, nic na nom neni, neda se to cist a potrebujete vsichni vymnenit! piste radsi do bravicka, frkaci
*cenzurovano

Autoři výroků si mohou napsat emailem na adresu kalian@mynokia.cz o zaslání výhry. Výhru si lze také osobně vyzvednout v Praze.
Podmínkou pro identifikaci je uvedení tel. čísla ze kterého byla zpráva odeslána.

A nakonec několik odpovědí, které si zasloužíte:
Emulátor na webu je opravdu složitá věc a obávám se, že máme jako nadšenci mnoho jiných nápadů, které bychom rádi realizovali.
Bravíčko psát nebudeme, protože o sexu toho víme dost :-D a jiná rubrika v Baravíčku nestojí za přečtení.

- pro snadnejsi hledani ve starsich prispevcich moznost vyberu konkretni kategorie.napr.aplikace,recenze atd. jinak vse OK
Nad tím se rozhodně zamyslíme a pokusíme se připravit

- Zmenu ? To ani ne, ale privital bych upozornovani na nov verze firmware. Pavel.
To se snadno řekne a o hodně hůř udělá. Pokoušelo se o to mnoho serverů, i my máme odkaz na aktuální FW na jedinou stránku Nokie v sekci Kancelář, kde jsou některé informace k dispozici. Bohužel jen "některé" Roztříštěnost informací v tomto směru je děsná a v podstatě se nedá uhlídat.

- doporucuji komplet zmenu www stranek,dale zmenu v katalogu mobilu-detailni popis modelu vcetne kvalitnich foto
Zavděčit se každému nejde, i když se snažíme. ale tímhle nám moc nepomůžete, napište více, přivítáme konstruktivní nápady. A nebo se k nám přidejte, redaktory kteří jen nekecají a podílejí se na práci pro ostatní nabíráme stále. A nemají se u nás špatně.

- UVITAL BYCH VICE CLANKU O NOVYCH N-GAGE HRACH
obraťte se na Pavla Kvapila na mailu kvapil@S60.cz, je to jeho zodpovědnost, taky si myslíme, že by mohl "máknout" o něco víc, hi, hi.

- Na vasem webu bych rad uvital aktualnost informaci. Leckdy se mi stane, ze odkaz ktery uvadite neni funkcni, nebo jiz davno neexistuje vubec.
To je k vzteku, loni jsme přecházeli na nový redakční systém a asi nám něco uteklo. Mimo katalogu telefonů, kde jsme si čurbesu vědomi a moc se za něj omlouváme, by linky měly být funkční všude. Napište nám prosím kdykoli, když narazíte na nefunkční link nebo stránku. Budeme vám vděční.

- Hi,chtel bych on-line linku (net,skype,icq) kde by technici ihned odpovidali na dotazy vsech moznych otazek co se smarttelefonu tyce. Bleskove odpovedi.
Omlouváme se, ale něco takového má problém zajistit i výrobci mobilů. My jsme parta nadšenců a odpovídat online můžeme jen ve svém volnu. Ale máme stále plně funkční poradnu@S60.cz , kde odpovídáme jak to jen jde jako o život. Nu a padla tu zmínka o novém fóru, sledujte ho a nechte se překvapit, myslím že budete překvapený.

- Skoro zadnou zmenu,vedete si skvele jen bych zde nebo jinde uvital podobny odkaz s tipy mobilnich telefonu bez operacniho systemu Symbian.
Jo tak to nepůjde! Tohle je web s adresou www.symbian.cz a www.S60.cz a to mluví za vše. Abych pravdu řekl, necítili bychom se úplně jistí v informacích, na obyčejné telefony se specializuje náš partnerský web www.nokiamania.cz

- Moznost zakoupeni Symbianových aplikaci v ceske mene
To nám povídejte! To by jsme chtěli taky. Ale ona to není sranda. Jednat se všemi vývojáři, udržet pro ně rozumnou cenu a ještě se uživit se nedaří ani těm největším prodejcům v zahraničí. Servery jako My-symbian.com se potácejí neustále v problémech. A v čechách? Myslíme si, že je to neřešitelné. Ruku na srdce, kolik máte koupených programů v telefonu, když se dají všechny bez vyjímky stáhnout nejen na werezu, ale i na www.mosh.com

- Uvital bych verzi webu pro mobilni prohlizece.
Pracujeme na ní. Prozatím bych vám rád doporučil rozcestnik pro chytré telefony, který jsme připravili na našem webu pro komunikátory www.komunikator.cz .
Jde o editovatelné rozcestníky, které si může každý po registraci upravit po svém nebo si dokonce založit svůj vlastní. Aby se šetřila data, jsou rozcetsníky jen textové, ale nic vám nebrání si do nich nahrát i obrázky.
Pro komunikátory Nokia je rozcestník přímo na titulní straně, pro telefony S60 s rozlišením 240px na adrese 240.komunikator.cz a pro rozlišení 320px (E71 a displeje naležato) je na adrese 320.komunikator.cz

Děkujeme všem za připomínky a už nyní chystáme další soutěž, takže před vánoci budete mít ještě možnost rozšířit své dárečky.

Vaše redakce Symbian S60.cz

Upravit
Aktuálně nejprodávanější:


comments powered by Disqus