Video - vlastní pozadí dlaždic ve Windows Phone 8.1 na Lumia 630

0

Windows Phone 8.1 přinese vlastní tapetu pod dlaždice, prohlédněte si na videu, jak zajímavě se bude chovat.

Windows Phone 8.1 přinese vlastní tapetu pod dlaždice, prohlédněte si na videu, jak zajímavě se bude chovat.

Myšlenka to není úplně nová, ve Store jsou už dlouho k dispozici aplikace, jakou je např. Skinery Themes, umožnující pracovat s pozadím dlaždic.

S blížícím se představením Windows Phone 8.1 v prvním dubnovém týdnu s objevují screeny z celého světa, ukazující tuto funci vestavěnou přímo do systému. Dlouho jsme nemohli uvěřit, že by se Microsoft odhodlal narušit další základní vlastnost systému, zejména po tom, co i na počítačové verzi sjednotil plochý design dlaždic. Snaha přiblížit systém většímu počtu zákazníků však evidentně převážila a v novém systému se setkáme s mnoha vlastnostmi (přehled novinek v systému), které MS ještě před nedávnem nepřipouštěl.

Bude možné si nastavit, mimo barvy celého systému a dolní ovládací lišty s tlačítky, libovlnou tapetu jako podklad Live Tile. Není ještě zřejmé, jak se zachovají stovky aplikací, které mají barevnost nastavenou vývojářem a co z obrázku bude během používání vlastně vidět, když je většina dlaždic aktivních a rotují na nich informace.
Jisté ale je, že u mnoha uživatelů se tyto screeny setkaly s dobrým ohlasem a pokud nejde o podvrh, Windows Phone by se podle nich stal zase o něco "hezčí".

Upravit
comments powered by Disqus