Vánoční soutěž S60.cz

0
Vánoce s S60.cz a Mobilhry.cz
Ve vánoční soutěži je připraveno mnoho hodnotných cen. Zbývá jen málo. K rozluštění tajenky potřebuješ čtečku čárových kódů, nainstalovanou v Nokia telefonech. Nevíš o co jde? Přečti si pravidla a dárek bude Tvůj. Ve vánoční soutěži vyhrává každý!

Velká vánoční soutěž! Vyhraj tričko Nokia a USB flash paměť Nseries 1GB v dárkovém balení!

Už znáš tajenku? Každý kdo načetl soutěžní čárový kód a zná tajenku, napíše ji do SMS zprávy bez háčků a čárek a pošle nám ji, získá od nás vánoční dárek! Nevíš jak na to? Přečti si v tomto článku, jak čárový kód přečíst. Stále máš málo informací? Pak si přečti další článek.

 

Jak bude soutěžní zpráva vypadat?

Odešli zprávu na 9002210 ve tvaru:

S60 text tajenky z banneru

 

Je to tak snadné! A co můžeš vyhrát?

Každý kdo odešle SMS se správnou tajenkou z čárového kódu, obdrží poštou šňůrku Nokia a vánoční lízátko. každá druhá SMS vyhrává navíc blok Nokia.

Poslal jsi správnou odpověď? Chceš větší výhru? Vyhraj tričko!  

Pošli nám vzkaz pomocí čárového kódu!

Zakóduj krátký text do banneru a pošli nám vzkaz na adresu redakce@S60.cz 

 

Nejvtipnější vzkazy nebo vánoční přání zveřejníme na našem webu a tomu nejlůepšímu, kterého vybere naše redakce pošleme jako odměnu originální tričko Nokia, druhému a třetímu nejlepšímu pošleme USB flash disk Nseries v dárkovém balení. Nezapomeň do mailu připsat svou adresu a telefonní číslo, ze kterého jsi se účastnil soutěže, jinak je mail neplatný!

SMS soutěž probíhá až do vánoc, soutěžit můžete až do 20.12. Ale neváhejte, dárky budeme posílat průběžně tak, aby jste je obdrželi poštou pod vánoční stromeček. 


SMS spravuje Expansion group a.s. Karla Engliše 519, Praha 5, infolinka: 602439999, cena zpravy je 10Kč s dph

Upravit
Aktuálně nejprodávanější:


comments powered by Disqus