Twitter klient Tweeties strčí do kapsy i Sociální sítě od Nokie

0

Tweeties je novinkou mezi Twitter klienty. Přináší jednoduché ovládání, příjemné grafické prostředí a animace, které ho i přes vysokou cenu řadí mezi špičkové aplikace ve své kategorii.

 

Po prvním spuštění je nutné se přihlásit se ke svému Twitter účtu, který si aplikace zapamatuje.
V hlavním okně se zobrazí seznam všech zpráv, v obou horních rozích ovládací tlačítka. Levé slouží k vypnutí aplikace, pravé k napsání nové zprávy.

   

Detail zprávy se po rozkliknutí zobrazí v samostatném okně včetně případného obrázku. Horními tlačítky se lze rychle a pohodlně přesouvat na další. U jednotlivých zpráv lze odpovídat, zobrazit přílohu, přidat mezi oblíbené apod.

      

Ve spodní liště jsou funkční tlačítka pro rychlé ovládání ve stylu Symbian Belle. 

   

Přidání vlastního tweetu je snadné jako na počítači, lze přidat fotografii nebo vaši polohu. Poslední položka v liště obsahuje informace týkající se samotné aplikace. trochu neprakticky je zde také vstup do vašeho profilu a jiných údajů, které bych raději uvítal samostatně na spodní liště.

   

Závěr

Twitties nepodporuje zobrazení na šířku displeje, což je poměrně velká škoda, přesto je u mě aplikace jednoznačným vítězem mezi Twitter klienty pro Symbian, neodradila mě ani cena, která činí rovných sto korun. Ke stažení je také nabízena verze zdarma, která je však značně omezená, podle mě téměr nepoužitelná.   


Co na to redakce?

Výrobce: Dragon Sight
Download: zde
Systém: Symbian3
Cena: 100Kč/zdarma

Hodnocení autora

Jak hodnotíme?

Matkal: 
Aplikaci jsem vyzkoušel poprvé, ačkoli jsem o ní už dříve slyšel jen to nejlepší. Velmi se mi líbí grafika a hodně přehledné ovládání.

 

 

 

 

Upravit
comments powered by Disqus