Tři nové modely Nokia Eseries

0

Tři nové modely z Barcelony určené především pro práci. Elegantní malý slider E65, inovovaná E61i s QWERTY klávesnicí a nově fotoaparátem. Nokia E90 je nový komunikátor, nyní ovšem se systémem S60 3rd. 

Nokia E61i – kancelář do dlaně

Placatý model E61i je přímým nástupcem, lépe řečeno nadstavbou, modelu E61. Jeho zaměření je především na práci s maily a kancelářskými dokumenty. Mobil disponuje pokročilým mailovým klientem a kancelářským balíkem, který umožňuje i editaci příloh a dokumentů uložených v mobilu. Mobil podporuje i firemní mailová řešení Nokia Intellisync Wireless Email, Good Mobile Messaging, Mail for Exchange, Seven a BlackBerry Connect. Nový model také nabízí 2MPx fotoaparát a více zábavy ve formě hudebního přehrávače. Přístroj bude také dodáván v několika barevných variantách.

Nokia E65 – luxusní pracant

E65 je první slide určený pro především pro práci. Výsuvná konstrukce dovoluje do malého přístroje použít velkou klávesnici a zároveň velký displej. Novinkou budou i použité materiály, kromě plastů totiž bude použit i kov a guma. Výbava přístroje bude vzhledem k rozměrům a ceně opravdu královská. Dovoláte se s ním po celém světě, jde totiž o QUAD-Band, podpora UMTS nechybí, pouze přední kamera pro videohovory. Nebude chybět ani podpora WiFi nebo IrDA portu a bluetooth. Další novinkou jsou funkční tlačítka na boku přístroje. Model v červené barvě je připraven pro managerky a černá barva je vytížené managery. Pomyslnou třešničkou na dortu je 2MPx fotoaparát pro zachyceních okamžiků v kanceláři nebo na dovolených s vaším pracovním nástrojem.

Nokia E90 – o krok blíž k notebooku

Velmi netradiční koncepce je určena především pro prohlížení internetu, mailů a dokumentů. E90 je nástupcem přístrojů komunikátorů založených na S80. Při zavřeném stavu máte k dispozici klasický přístroj S60 3rd. Displej o rozlišení 240x320 pixelů a klasické rozložení tlačítek. Když však přístroj otevřete, oslní vás displej o rozlišení 800x352 pixelů a plnohodnotná QWERTZ klávesnice. Přístroj disponuje dvěma fotoaparáty. První slouží pro videohovory a druhý 3MPx foťák pro natáčení videa a pořizování kvalitních fotografií. Přístroj umí všechny dnes GSM sítě, včetně UMTS a HSDPA. Třešničkou na dortu je pak GPS modul. Za tuto dokonalou výbavu však zaplatíte vysokou hmotností a rozměry. Váha je 210g a rozměry 132 x 57 x 20 mm.

Upravit
comments powered by Disqus