Steps - krokoměr pro MeeGo

0

Skvělá a poměrně přesná aplikace pro počítání kroků, která využívající gyroskopické čidlo. S možností nahrávat výsledky na cloud server.

Skvělá a poměrně přesná aplikace pro počítání kroků, která využívající gyroskopické čidlo. S možností nahrávat výsledky na cloud server.

Steps je velice jednoduchá aplikace, která slouží jako krokoměr. Kroky se počítají pomocí gyroskopického čidla, telefon reaguje na otřesy. Aplikace nabízí tři "režimy", do kterých se ušlé kroky zapisují. V základu je přednastavený režim pro Chůzi/běh, další dva režimy jsou volitelné.

   

Ovládání je velice jednoduché. Tlačítkem zvýšení hlasitosti se počítadlo spustí nebo zastaví. Tlačítkem pro snížení hlasitosti se aktivuje nastavení aplikace. Zde lze aktivovat zapnutí režimu spotřeby baterie při každém spuštění krokoměru nebo také zvukové efekty.
Opravdu užitečná funkce spočívá v možnosti sdílet výsledky na cloud server Google Docs. Další nabídka slouží pro přejmenování volitelných režimů.

     

Aplikaci jsem si i přes celkem velké odchylky oblíbil. I když mi občas přišlo, že je senzor až moc citlivý a reaguje i na sebemenší otřes. Největší výhodu vidím v možnosti sdílení dosažených výsledků. Jako nedostatek se mi zdá nemožnost aktivace automatického nulování ušlých kroků při změně režimu.

Výrobce: Akos Polster
Download: zde
Systém: MeeGo
Cena: zdarma

Hodnocení autora

Jak hodnotíme?

 

Upravit
comments powered by Disqus