Stahujte exkluzivní motivy z řady Eseries

0

Kompletní kvarteto motivů Dots
Když jsme vám před rokem nabídli ke stažení jeden z prvních motivů s názvem Dots, netušili jsme, že bude nejstahovanějším motivem vůbec. Původně se barevné puntíky Dots objevovaly pouze na displejích řady Eseries. Dnes vám proto nabízíme kompletní trio motivů Dots z dílen Nokia. Ke stažení exkluzivně na www.s60.cz.

Kompletní kvarteto motivů Dots
Když jsme vám před rokem nabídli ke stažení jeden z prvních motivů s názvem Dots, netušili jsme, že bude nejstahovanějším motivem vůbec. Původně se barevné puntíky Dots objevovaly pouze na displejích řady Eseries. Dnes vám proto nabízíme kompletní trio motivů Dots z dílen Nokia. Ke stažení exkluzivně na www.mynokia.cz.

Poprvé se barevné motivy Dots objevily před rokem  v modelech E61i, E65 a E90. A uživatelé si je oblíbili. Díky zvoleným barvám je text na displeji skvěle čitelný, stejně jako indikátory stavu signálu a baterie. Motiv navíc není příliš kontrastní, takže zbytečně neodvádí pozornost od informací na displeji. Ke stažení jsme pro vás připravili všechny 4 dnes dostupné varianty. V diskuzi pod článkem se můžete projevit, zda vůbec motiv Dots používáte a popřípadě který z dostupných barevných kombinací (Red, Blue, Grey a Mocca) se vám líbí nejvíc.


Dots Blue                          Dots Grey                     Dots Mocca                     Dots Red
stahuj                               stahuj                               stahuj                              stahuj

Upravit
comments powered by Disqus