Soutěž! Vyhrajte na myNokia.cz Nokia 3310, která se začíná dnes prodávat

Včera bylo na tiskové konferenci HMD v Praze oznámeno zahájení prodeje Nokia 3310 v Alza.cz, CZC.cz a O2 a už dnes o ni a další unikátní dárky můžete soutěžit exkluzivně jen na myNokia.cz!

0

Od dnešního dne si můžete za 1590Kč zakoupit oživenou legendu Nokia 3310 u vybraných prodejců. Za několik týdnů bude v nabídce Vodafone také speciální červená edice. Za tlačítkový telefon to není úplně málo peněz, přesto je poptávka obrovská. Největším tahákem je omlazený retro design, atraktivní barvy a až 30ti denní výdrž baterie. Více informací a parametry v našem představení.

Vyhrajte Nokia 3310 a propagační předměty Nokia

Nechce se vám utrácet a přesto by jste novou Nokia 3310 chtěli? Vyhrajte ji exkluzivně pouze na myNokia.cz v naší soutěži. Stačí odeslat na náš email soutez@techlive.cz správné odpovědi na otázky, stát se naším fanouškem na Facebooku a sdílet soutěž na svojí zeď a první vylosovaný čtenář dostane jeden z prvních kusů v ČR.

 

Nebudete mít štěstí? Pro dalších 50 čtenářů máme unikátní klíčenky a poznámkové bloky Nokia 3310, jaké nikde jinde nedostanete.

 

Soutěžní otázky 

 1. Ve kterém roce byla poprvé uvedena na trh Nokia 3310?
  A - rok 1998
  B - rok 2000
  C - rok 2002

 2. Jaký operační systém mají nové modely Nokia 3, 5 a 6 od HMD?
  A - Android
  B - Windows Phone
  C - Symbian

 3. Náš web myNokia.cz s návody, tipy a novinkami oslavil loni kulaté výročí.
  A - o Nokia píšeme už 5 let
  B - o Nokia píšeme už 7 let
  C - o Nokia píšeme už 10 let

 4. Jaké je existující nejstarší české fórum o telefonech Nokia
  A - nokiaforum.cz
  B - forum.mynokia.cz
  C - forum.nokia.com

 5. Stal jsem se fanouškem stránky myNokia.cz na Facebooku
  A - Ano, dal jsem Líbí se mi na Facebooku a sdílel jsem soutěž na svou zeď
  B - Ne, nejsem fanouškem myNokia.cz
  C - Ano, dal jsem Líbí se mi na Facebooku, ale nesdílel jsem soutěž

Číslo otázky a správné písmeno odpovědí zašlete na náš email soutez@techlive.cz do čtvrtka 1. 6. 2017, přes víkend vylosujeme všechny vítěze, zkontrolujeme, zda jsou našimi fanoušky na Facebooku a v pondělí zveřejníme v článku zde na webu výherce Nokia 3310. O výhře 50ti upomínkových předmětů vás budeme informovat na email, ze kterého jste soutěžili. 

 

6.6.2107: Výhercem Nokia 3310 se stal Marek Šíba, výherce drobných cen jsme kontaktovali a obdrží výhry postupně poštou. 

 

Pokud vás nekontaktujeme, nebyli jste vylosováni. Vaše  emaily neshromažďujeme, po soutěži je mažeme. Na výhry nelze uplatnit právní nárok. Na mobilní telefon se podle zákona nevztahuje záruka. Výhry odesíláme běžnou poštou pouze do ČR, za doručení nemůžeme ručit.
Odesláním odpovědí vyjadřujete souhlas s pravidly. 

Patří do rubriky: Přístroje
Upravit
Aktuálně nejprodávanější:


comments powered by Disqus