Sledujte tiskovou konferenci dnes od 16:30, nové telefony, hodinky a další novinky

Je to tady, dlouho očekávaný návrat. Podaří se Nokii ustát velká očekávání a zaujmout? V plánu jsou nové telefony, hodinky a zřejmě i další novinky.

0

Blíží se MWC v Barceloně, každroroční druhé Vánoce všech fanoušků mobilních technologií.  Letošní ročník bude důležitý hlavně z důvodu návratu naší milované Nokie. Ta proto slibuje nebývale zajímavou show, kterou můžete sledovat online zde na našem Facebooku nebo vysílanou v prostorovém 360° online videu na Youtube v neděli od 16:30. 

Nokia o svém návratu informovala v tiskovém prohlášení:  

Ve světě, kde nás technologie často nechávají offline siNokia Technologies klade za cíl přiblížit lidskou rodinu blíže k sobě prostřednictvím našich technologických produktů.

Letos udělá evoluce Nokia obrovský skok kupředu. Přidejte se k nám v neděli 26. února v 16:30 v živému přenosu z konference Mobile World Congress. Nokia přinese inovace ve virtuální realitě, připojených zdravotních produktech a mobilních telefonech.

Poprvé budeme vysílat tiskovou konferenci v 360° videu na kanálu YouTube a pomocí Nokia OZO vás doslova přenese do Barcelony. Pro ty z vás, kteří nebudou moct sledovat živě, bude video dostupné po skončení akce na našem kanálu http://youtube.com/nokia.

Kompletní přenos bude také možno sledovat živě ve 2D pomocí aplikace Nokia Mobile www.facebook.com/NokiaMobile.

Upravit
Aktuálně nejprodávanější:


comments powered by Disqus