Slavíme 10 let věrnosti Nokia, kdy testujeme, informujeme, radíme a stojíme při vás

Pravá modrá finská Nokia, říkáme jí TrueBlue, je naše láska. Stojíme při ní v dobrých i zlých časech. Jsme tu pro vás, věrné fanoušky, zákazníky i uživatele už deset let. 

0

Letos v létě slavíme desáté výročí našeho webu. Byli jsme tu už dříve, semknutí okolo legendárního komunikátoru Nokia v KlubKomunikator.cz, ze kterého vznikl v roce 2006 web Series60.cz, později S60.cz a nakonec myNokia.cz.

 

Nejdříve to byla jen hrdost, později vášeň a nakonec tvrdá práce, která vyžadovala každodenní nasazení mnoha redaktorů, kteří pro vás sestavovali návody, tipy a triky, testovali telefony do recenzí, radili s nastavením i flashováním.  

Poděkování redaktorům myNokia.cz

Michal Zíma stál při vás od zrodu stránky až do dnešních dnů jako redaktor teenager až do dospělosti svojí, i našeho webu, jako první šéfredaktor. Míšo, bez tebe by to nešlo, na tebou pořádané redakční srazy nikdy nezapomeneme, děkujeme!

 

Sebastian Rill byl duší a šéfredaktorem v dobách, kdy o Symbianu věděla jen hrstka vyvolených. Podílel se i na grafice webu a rozjel úspěšný web 5800.cz o tehdejší ikoně Nokia. Seby, díky za všechno. 

 

Petr Gotyš Gottvald byl motorem redakce v dobách, kdy ztrácela víru a držel nás svým nadšením nad vodou. Nezapomeneme, že pro redakci i Nokia by se roztrhal. Petře, jsi stále jedním z nás, díky. 

 

Michal Poláček byl nejnadšenějším redaktorem a šéfredaktorem, kterého jsme kdy měli. Na přípravě článků pro čtenáře strávil nespočet času, vždy byl připraven poradit na našem fóru. V redakci po něm zůstala velká stopa. Děkujeme Míšo.  

 

Martin Zdražil byl po dlouhá léta mozkem redakce, rádcem v nesnázích, grafikem a designérem předposlední verze webu, se kterou jste se setkávali až do včerejška. Marťas moc děkujeme. 

 

Honza Šimek pro vás začal psát návody ještě jako malý kluk, asi by jste ho dnes nepoznali, je z něj dospělý chlap, šéfredaktor a jediný nadšenec v redakci, který má dodnes Nokii a stále se podílí na tvorbě článků na webu o Nokiích i Microsoftu. Honzíku máš naše neskonalé díky!

 

A speciální dík dvěma mužům v pozadí, o nichž ví jen málo kdo. Za Symbian díky Kájo, za novou éru díky Míšo.  

 

Poděkovat tu všem by čtenáře nebavilo, věřte, že všechny si vás pamatujeme a vaše články jsou i v této nové verzi stále na webu pod vašimi jmény. Osobně za celý tým děkuji každému z vás, kdo ztratil čas v pomoci druhým.

Matkal 

České zastoupení Nokia

Nadšení si všimlo i české zastoupení Nokia, s jehož pomocí se z tehdejší Series60.cz stala mynokia.cz, oficiální stránka podpory prvních smartphones, které nás dlouhé roky až do hořkého konce podporovalo finančně i testovacími telefony, dodávalo pro vás ceny do soutěží a pořádalo s námi srazy fanoušků. Za všechny zaměstnance Nokia patří poděkování především Michalu Hyskému, Vojtovi Foukalovi, Petru Kasovi a Igoru Šmerdovi, s úctou k vaší práci.

Martin Kalián

 

Úplně na konci, ale první v řadě. Čtenáři

Fanoušci, čtenáři, příznivci, kritici, kteří jste tu byli, odešli nebo se vrátili a všichni ti, kdo sem věrně chodí dodnes, kdy je lesk modrého loga zahalen nejistotou budoucnosti. Vám všem patří srdečný dík za věrnost, jakou projevujete Nokia i myNokia.cz. Budeme tu pro vás i nadále, ať už v našich severských telefonech bude jakýkoli systém. 

 

Zachovejte nám prosím věrnost, jako my ji slibujeme vám na další roky. A jako poděkování všem spuštíme kompletně přepracovaný web (děkujeme Míšo za trpělivost a tvůj čas), propojený s naším sesterským webem Techlive.cz.

S opravdovými díky Martin Matkal Kalián

Upravit
Aktuálně nejprodávanější:


comments powered by Disqus