Seznam hudebního příslušenství pro mobilní telefony

0

Když hudbu, tak jen s kvalitním příslušenstvím. Mezi produkty najdete drátové i bluetoothové reproduktory, sterefonní sluchátka nebo dálkové ovládání hudebního přehrávače. 

Každý, kdo má telefon, ať již hudební či čistě pracovní, určitě má v hudební knihovně alespoň jednu oblíbenou písničku. Přes standarní reproduktory, primárně sloužící pro hlasitý odposlech a reproduktor zvonění to není ono.

Obvykle chybí hluboké basy nebo vyvážené výšky. Nokia nabízí nejen pro svou hudební řadu XpressMusic různorodé příslušenství. Nyní vám přinášíme sérii článků s recenzemi příslušenství, které jsme pro vás vybrali. V každém článku najdete i anketu a tak se budete moci vyjádřit o pocitech. 

Co jsme vybrali?
 
Zaujmou malé a velmi praktické minireproduktory s označením MD-6. Svou váhou a svými rozměry se vejdou do každé dámské kabelky či pánské kapsy u bundy. Reproduktory připojitelné pomocí 3,5 jack, s napájením na 4x AA baterie.
 
 
Dalším kouskem naší skládačky jsou repráky MD-4. Skvělým designem a vlastnostmi ohromí nejednoho z vás. Provoz opět na 4x AA baterie. Opět jej připojíte díky 3,5 jack k jakémukoliv telefonu.

 
Posledními testovanými reproduktory se staly MD-7W. Jedná se o velice výkonné stolní i přenosné reproduktory. Kompatibilita zaručena Bluetoothem. Na cesty použijete baterie, doma připojíte pomocí standardní Nokia nabíječky. Navíc s možností zvýšení basových výšek.
 

Kdo raději poslouchá hudbu diskrétně, sáhne po sluchátkách.

 
Sportovní sluchátka BH-503 s povedeným designem vás trefí do oka. Samozřejmostí je ovládání hudby přes pravou část sluchátek. Poradí si s bluetoothem a s nabíječkou od Nokie, kterou jej budete nabíjet.
 

Pro starší přístroje jsme vybrali sluchátka HS-69, které připojíte pomocí Nokia portu. Skvělým ovládáním a displejem, na kterém zjistíte, kdo vám právě volá, nebo jakou skladbu si vybrat. Připněte si je na triko a už je nikdy nesundáte.
 
 
Gigantická sluchátka BH-604 vypadají opravdu monstrózně. Opak je pravdou. Jsou velmi lehká, ani nepoznáte, že je máte. Noste je kdekoliv díky Bluetooth připojení. Přes den poslouchejte a večer nabijte na další den. Skvělým zvukem vás musí ochromit.
 
 
Malé rozměry a elegantnost. Základní prvky sluchátek BH-103. Nenápadná sluchátka závěsná na krk se hodí nejen do společnosti, kde nikdo nepozná, že je máte, ale stejně tak i do školy. Mobil zanechte v kapse a přes bluetooth nechte znít hudební pecky.
 
 
Předností sluchátek BH-903 budou malé rozměry a možnost přepnout na vnitřní FM-tuner. Tím můžete naplno využít i samostatná sluchátka bez připojeného telefonu přes bluetooth. Nenechte se omezovat v poslechu hudby.
 
 
Patří do rubriky: Příslušenství
Upravit
comments powered by Disqus