Představeno: Nokia E5, C3 a C6

Nokia dnes představila tři nová mobilní zařízení - Nokia C3, Nokia C6 a Nokia E5. Za atraktivní ceny přinášejí vylepšené nástroje pro textovou komunikaci i přístup na sociální sítě. Nové telefony jsou vybaveny plnohodnotnou QWERTY klávesnicí a nabízejí přístup k širokému spektru e-mailových služeb, instant messagingu i k sociálním sítím.

0

Nokia 8

První telefon Nokia s Androidem, fotoaparátem Carl Zeiss a Nokia OZO Audio za zvýhodněnou cenu. Představení Nokia 8, co si o něm myslíme.

 

Nokia C3

První zařízení s plnohodnotnou QWERTY klávesnicí postaveným na celosvětově nejpopulárnější platformě pro mobilní telefony – Series 40. Jedná se o první telefon této řady, který umožňuje přístup k sociálním sítím rovnou ze základní obrazovky. Přímo odtud mohou uživatelé prohlížet statusy svých přátel, komentovat je, psát vlastní, označovat fotografie a dokonce i sdílet fotografie a videa s ostatními prostřednictvím oblíbených sociálních sítí jako například Facebook nebo Twitter.
Katalog Nokia, parametry, aktuální ceny, uživatelské manuály, recenze
Za předpokládanou cenu 3000Kč s DPH, přichází Nokia C3 také s aplikacemi Ovi Mail a Ovi Chat, jejichž prostřednictvím si začínající uživatelé mohou snadno zřídit přístup k e-mailu a chatu přímo z mobilního telefonu, bez nutnosti použití PC. Za zmínku stojí také vestavěná Wi-Fi konektivita, 2 megapixelový fotoaparát, barevný 2,4“ displej a podpora pro paměťové karty s kapacitou až 8 GB. Nokia C3 se na pultech obchodů objeví ve druhém čtvrtletí roku 2010. Na výběr bude z řady barevných variací, včetně zlatobílé, červenožluté či zářivě růžové. 
 
      

Uživatelské rozhraní: Series 40
Rozměry: 115.5 mm x 58.1 mm x 13.6 mm
Hmotnost: 114 g (včetně baterie)
Pohotovostní doba: až 20 dní
Doba hovoru: až 7 hodin
Displej: 2,4 "QVGA (320 × 240), až 262 tisíc barev
Paměť: Až 55 MB vnitřní paměti, podpora až 8 GB s microSD paměťovou kartou 2 Mpx fotoaparát

Nokia C6

Chytrý telefon postavený na platformě Symbian, který v sobě kombinuje výhody 3,2“ dotykové obrazovky a plnohodnotné výsuvné klávesnice. Rozměrný displej je ideální pro surfování po webu a skvěle se osvědčí i při využívání Facebooku přímo ze základní obrazovky. Široké spektrum nástrojů pro e-mailovou komunikaci a přístup k sociálním sítím pak model Nokia C6 staví do pozice ideálního pomocníka pro uživatele, kteří i na cestách chtějí zůstat v kontaktu se svými blízkými.

Recenze Nokia 3, nejlevnějšího modelu s Androidem

Přístroj bude k dispozici v průběhu druhého čtvrtletí 2010 za cenu předpokládanou cenu 6900 s DPH. Nabídne dlouhý výčet špičkových funkcí, včetně 5 megapixelového fotoaparátu s automatickým ostřením a bleskem či aplikace Ovi Mapy s bezplatnou pěší a automobilovou navigací. Kromě toho budou prostřednictvím Ovi Obchodu k dispozici také tisíce her, videí, RSS čteček, nejrůznějších webových služeb i dalších aplikací a nástrojů. 

 

Uživatelské rozhraní: Symbian OS, S60 5th Edition
Rozměry: 113.4 mm x 53 mm x 16.8 mm
Hmotnost: 150 g (včetně baterie)
Pohotovostní doba: do 16 dní
Doba hovoru: až 7 hodin (GSM), až 5 hodin (3G)
Displej: 3,2 "TFT s až 16M barev
NHD 16:9 širokoúhlý (640 × 360)
Paměť: Až 200 MB vnitřní paměti, podpora až 16 GB s microSD paměťovou kartu,
5 Mpx fotoaparát
Navigace zdarma 

 

Nokia E5

Je dnes nejzajímavější, na první pohled se jeví jako nástupce Nokia E72. Novinkou bude umístění nejdůležitějších kontaktů i s obrázky přímo na domovské stránce. Telefon je, jako předchozí dva, vhodný pro přístup k sociálním sítím. Díky podpoře Wi-Fi můžete bez problému sdílet fotky, nebo videa. Balení obsahuje 2 GB microSD kartu.

 

Uživatelské rozhraní: S60 3rd Edition, Feature Pack 2 
Rozměry: 115 mm x 58.9 mm x 12,8 mm 
Hmotnost: 126 g (včetně baterie) 
Doba hovoru: až 18h 30 min (GSM), 5h 30 min (3G) 
Pohotovostní doba: do 29 dní 
5 Mpix fotoaparát.
Displej: 2,4 "QVGA LCD (320x240) s 256 tisíc barev 
Paměť: Až 250 MB vnitřní paměti, s podporou až 32 GB microSD paměťovou kartu 
5 Mpx fotoaparát.
Navigace zdarma

Upravit
comments powered by Disqus