Oblíbené tipy a triky pro telefony Nokia Symbian

Zde najdete to, na co jsme přišli a vy zatím ne. Poradíme vám, jak si nejlépe nastavit váš telefon, aby vám co nejvíce vyhovoval a prozradíme tajné tipy a triky pro různé aplikace.

0

Soubory S60 v Total Commanderu

Plug-in pro správce souborů
Total Commander je nejrozšířenějším správcem souborů. Podobně jako přístroje S60 se umí učit nové věci. Jednou z věcí, kterou ve vašem telefonu můžete, je prohlížení obsahu složek přístroje. Přečtěte si návod jak na to zde

 

Zaslaná SMS nastaví i e-mail

Nokie představila nový způsob nastavování mailů
Už nemusíte nastavení přístroje provádět ručně na klávesnici mobilu, prostě si zajdete na stránky Nokie, vyplníte pár informací a nastavení přijde ZDARMA SMSkou. více zde

 

Posviťte si na spořič

Jak rozsvítit displej, abyste se mohli podívat na hodiny spořiče?
Barevné displeje s milióny barev mají rozhodně svoje kouzlo, ale bez pořádného osvětlení nebo podsvícení jsou velmi těžko čitelné. Abyste si přečetli datum a čas na spořiči displeje, budete muset buď rozsvítit lampičku, nebo zapnout podsvícení displeje. Jak to ale udělat, aby spořič nezmizel? Dozvíte se zde.

Změňte si font na svoji S60 (3rd)

Udělejte si mobil podle sebe!
Už vás nebaví stále stejný font ve vašem mobilu? Písmo, kterým jsou psány veškeré nabídky prostě změňte! Změna fontu zabere jen pár minut a může nejen zatraktivnit váš mobil, ale také přispět k lepší čitelnosti nabídek a ostatního textu. Některé fonty jsme pro vás rovnou připravili, stačí stáhnout a nakopírovat na kartu. Podívejte se zde.

 

Formátování přístroje vyřeší problémy

Pokud se váš chytrolín zpomaluje nebo zamrzá při náročnějších operacích nebo často nereaguje na vaše povely, pak je možná pravý čas vrátit ho do původního stavu po koupi, podobně jako u počítačů. Jak zformátovat se dozvíte zde.

 

Jak vytvořit vlastní ikony v menu

Nechcete si vyměnit ikonky v menu telefonu? Poradíme jak na to. Návod najdete zde.

 

Vytváření grafických témat

Existuje návod jak vytvořit vlastní nebo upravit existující grafické téma pro Nokii? Samozřejmě že ano! A my vám poradíme zde.

 

Jak přidat vlastní položku do seznamu "Jdi na"

Jak si můžu do oblíbených položek (Jdi na) přidat aplikaci, která tuto možnost nemá ve vlastním menu? Jednoduše a návod je zde.

Patří do rubriky: Nastavení Symbian
Upravit
comments powered by Disqus