Nový audio adaptér pro 2.5mm jack

0

Líbí se vám hudební redukce AD-43 z balení Nokie N95? Nemusíte si zoufat. Brzy se na trh dostane identický hudební adaptér pro ostatní smartphony Nokia.

Nová hudební redukce AD-44 je nachlup podobná známé hudební redukci z balení Nokie N95 s označením AD-43. Nokia N95 disponuje běžným hudebným výstupem o průměru 3.5mm, a tak není třeba ji v některých případech vůbec používat. Jenomže co ostatní telefony s méně tradičním a menším hudebním výstupem o průměru 2.5mm? Pro tento případ Nokia připravila hudební redukci AD-44.

Může se zdát, že hudební adaptéry jsou pouze povinností pro zapojení svých sluchátek. AD-44 není pouze nezbytnou redukcí, přináší také komfort pro ovládání hudebního přehrávače.  Pro přepínání skladeb není nutné vůbec hledat telefon v kapse a také při telefonování nemusí uživatel sluchátka snímat.

Adaptér AD-44 je vybaven integrovaným mikrofonem

AD-44 je součástí balení hudební Nokie 5700 XpressMusic, která se u nás bohužel neprodává. Adaptér je naštěstí kompatibilní také s ostatními novými smartphony Nokia. Jsou jimi například Nokia 6110 Navigator, 6120 Classic, 6290 nebo Nokia E90 Communicator. Cena, ani dostupnost na volném trhu nebyla prozatím upřesněna.

Patří do rubriky: Přístroje
Upravit
comments powered by Disqus