Nová verze PC Suite

PC Suite je velmi užitečný program, který dovolí naplno využít potenciál vašeho chytrého mobilu. Nyní se PC Suite představuje v lehce inovované grafice a s novou funkcí rychlého přehledu o vašich posledních SMS zprávách.

0

Jiná grafika a snazší používání

Možná PC Suite již dávno používáte pro správu vašich kontaktů, kalendáře nebo multimediálních souborů, ale zkoušeli jste přes PC Suite posílat zprávy? Tato funkce v PC Suite vždy byla, ale majitelé mobilů o ni moc nevěděli. Přitom je práce se zprávami přes PC Suite velmi pohodlná.
 
Pro psaní máte k dispozici velkou QWERTZ klávesnici vašeho počítače, pro čtení pak celý monitor. Inovovaná PC Suite dokonce nabídne poslední tři přijaté SMS zprávy přímo v základním zobrazení. Jak vidíte z obrázku poslední tři SMS, které vám přišly, se zobrazují vlevo pod výběrem připojených telefonů.

Tato nová funkce ulehčí práci s SMS přes PC Suite, protože stačí jen kliknout pro otevřen zprávy a dalším kliknutím odpovědět nebo předat zprávu dále. Dalším ulehčením je i nový způsob kopírování souborů do telefonu, nyní stačí jen soubor, který chcete zkopírovat přetáhnout na obrázek telefonu a program automaticky rozpozná, o jaký typ souboru jde a kam jej má v telefonu umístit. 

 

Za zmínku stojí jistě i grafická proměna. Celý panel se zmenšil, takže PC Suite lehce spustíte i na UMPC(velmi malé přenosné počítače, obvykle s rozlišením 800x600px). Stavový řádek, který popisuje funkce jednotlivých ikon, se zviditelnil a najdete ho v pravé dolní části aplikace. Ostatní aplikace, které zprostředkovávají synchronizaci, zálohy nebo kopírování multimédií zůstaly nezměněné.

Upravit
comments powered by Disqus