Nová černá barevná varianta Nokia E63 v prodeji

Nokia E63 je jednodušší verzí manažerského modelu E71. Základ je stejný, něco tu a tam chybí, ale argumentem je na druhou stranu zase neskutečně nízká cena. Vedle červené a modré barvy se nyní dostává na pulty obchodů také černá barva. 

0

Možná o krátké resumé nestojí te, ale pro pořádek se hodí. Nokia E63 je v tuto chvíli nejlevnějším telefonem s úplnou QWERTY klávesnicí. A minimálně v nadcházejícím půl roku také ještě bude. Paleta přístrojů se Symbianem a QWERTY klávesnicí se sice značně rozšířila, ale cenami se nedostanou pod 8.000 Kč, a to se můžeme bavit o velmi oblíbené E71 (kterému je model E63 jistě nejblíže), stejně jako o Nokii E75, E55, E90 Communicator, 5730 XpressMusic nebo hi-end model N97. Je přitom evidentní, že letos ještě nad Nokií N97 může stát další vyšší model. A pochopitelně za přímo úměrnou cenu.

Nokia E63 je určená pro méně nároční zákazníky, kteří nepotřebují vyspělou Nokii E71 a objedou se bez navigace GPS, bez fotoaparátu s autofocusem, bez 3G nebo bez kovového těla. Na druhou stranu, potenciální cílová skupina určitě ocení 3,5mm audio-konektor nebo aplikaci pro spuštění LED svítilny. A o kom že se bavíme? Především o studentech, školácích nebo psavcích žijících 24 hodin denně na ICQ. Pro ty tady máme například výborného klienta Bayan ICQ.

 

Upravit
comments powered by Disqus