Nová Nokia 9.1 PureView vyladí nedostatky, s novým procesorem vylepší fotoaparát

Nokia 9.1 dostane některé inovace, které by ji měly posunout o další kousek k dokonalosti. Především novější procesor a fotoaparát. 

0

Když HMD Global představilo Nokia 9 PureView, konečně jsme se dočkali skutečné vlajkové lodi. Díky odkládanému uvedení na trh ale nebyla osazena nejnovějším procesorem a ani revoluční pětioký fotoaparát nevykazoval vždy stabilní výsledky. 

Nokia 9.1 ve 4. čtvrtletí 2019

Vylepšená verze Nokia 9.1 PureView by měla přesvědčit všechny kritiky, že patří k absolutní špičce. Můžeme očekávat osazena nejnovějším procesorem Snapdragon 855 a současně modemem X50 pro podporu 5G sítí. 

 

Celý rok se současně pracuje na optimalizaci fotoaparátu s technologié Light Camera s optikou ZEISS zejména pro focení ve špatných světelných podmínkách a zvýšení výkonu natáčení videa. Nokia 9.1 PureView na trh dorazí s už s nejnovějším Androidem 10 (Q).

 

Ačkoli první úniky o vylepšené verzi říkaly, že bude uvedený už v létě, Nokia nechce udělat stejnou chybu a stále pracuje na vylepšení. Poslední spekulace tedy míří k datu uvedení ve 4 čtvrtletí 2019. 

Upravit
comments powered by Disqus