Nokia PC Suite

Spojení mobilního telefonu a vašeho osobního počítače spolu nese mnoho výhod. Nemusí jít jen o rychlé nahrávání hudby, videa a dalších věcí, které slouží pro vaše pobavení. Spojení můžete využít i k efektivnějšímu použití vašeho telefonu a jeho funkcí.

0

PC Suite je balíček několika aplikací pro správu vašeho telefonu, pomůže vám se správou vaší hudební knihovny, při organizaci galerie, jednoduše se přes něj připojíte na internet nebo aktualizujete firmware vašeho telefonu. PC Suite nabízí 11 základních funkcí pro správu vašeho telefonu. Každá z nich se vám může někdy hodit, takže jsme pro vás připravili krátký popisek každé z nich.


První kategorií je soubor šesti aplikací, díky kterým můžete zálohovat data telefonu, prohlížet jeho obsah, instalovat aplikace, psát zprávy nebo spravovat své kontakty.

 

Další kategorie vám pomůže s obrazovým a zvukovým materiálem v telefonu. Najdete zde Multimediální přehrávač, Music Manager nebo Image Store.

 

Poslední kategorie vás spojí se světem. Connection Manager zajistí správné spojení s telefonem a vyrobí z vašeho telefonu bezdrátový modem.

Upravit
comments powered by Disqus