Nokia E75 v prodeji, srovnání s E71

Dnes byl zahájen prodej dlouho očekávané novinky Nokia E75. Startovní cena v originálním e-shopu Nokia byla stanovena na 12.995Kč s DPH. Porovnali jsme Nokii E75 s nejbližším sourozencem, E71.

0

Pokud váháte Nokii E75 pořídit, vězte, že v nejbližší době se vybavenějšího sourozence jen tak nedočkáte. Prohlédněte si parametry Nokia E75 v našem katalogu. Má některé atributy ověřených komunikátorů, ale nabízí se v balení běžného telefonu.

Rozměrově přijatelný pracant s pohodlnou klávesnicí je jen jeden. Někdo by mohl vytknout, že je lepší dát přednost Nokii E71. Dovolili jsme si sepsat nejdůležitější rozdíly pro potenciální zájemce o jeden z těchto modelů. Třeba právě vám pomohou při výběru mezi E71 a E75.


Proč vybrat Nokia E75?

  • Nokia E71 používá hybridní verzi OS Symbian S60 FP1. Dnes ale víme, že se nejedná o čistokrevnou FP1, ale verzi s "1,5". Má některé vlastnosti FP2, nicméně oficiální materiály hovoří o FP1. Softwarovou výhodu má dnes Nokia E75, která používá FP2 a má tak zajištěnou plnou podporu všech nový aplikací. Třeba i těch z Nokia Beta Labs.
  • Polohový senzor v Nokii E75 můžete využít třeba na ztišení hovoru.
  • QWERTY klávesnice má větší rozměry. Ty se ruku v ruce pak nesou samozřejmě i s vyšším komfortem při psaní
  • Displej můžete používat také na výšku, což u modelu E71 nemůžete


Proč vybrat Nokia E71?

  • Rozměry a hmotnost jsou pádným argumentem, proč zvolit jako svůj mobil E71. V džínách asi rozdíl nepoznáte, zkuste si ovšem mobil uložit do náprsní kapsy u košile.
  • Víte, že Nokia E71 je vyráběna i v barevných variantách červené a celočerné? Nemusíte se tedy spokojit pouze s černou nebo bílou barvou.
  • Nižší cena hraje významnou roli. Pokud nejste klientem mobilního operátora, který vám nabídne dotaci na libovolný přístroj, vězte, že Nokii E71 zakoupíte ve volné prodejní síti jednoznačně levněji.
  • Nokia E71 má o jednu programovatelnou klávesu navíc. Vedle zpráv a kalendáře nabízí třetí rychlou klávesu - kontakty.
Upravit
comments powered by Disqus