Nokia E71 v nových barvách

0

K barevnému provedení Grey a White steel se již brzy připojí další dvě barevné varianty. A hned máme z obyčejného pracanta skoro masovou stylovku s plou klávesnicí. Připravované barvy vypadají velmi sexy.

 

Je skoro pravidlem, že každý telefon má více barevných variant. Některé modely mají hned 5 barevných variant při prředstavení, jin další odstíny krytů získají v průběhu jejich života. Eseries není výjimkou a vypadá to, že přibydou další barvy i prozatím nejúspěsnějšímu "éčku" - E71.

Nokia E71 má prozatím dvě nabízení barvy - Grey a White. Zatímco černou pořídíte prakticky u všech operátorů, z bílé se stala stylovka, kterou naleznete jen u vybraných prodejců (třeba Nokia Storech Flora, Nový Smíchov nebo Olympia Brno). 

Model E71 je v kombinaci leštěný kov a bílý nebo černý doplňující plast. Objevily se však fotografie dokumentující červenou verzi přístroje. Červeným provedením lehce připomíná svou levnější sestru – Nokii E63. Červená je jen klávesnice a zadní plastový kryt. Ostatní zůstalo tvořeno leštěným kovem. Vypadá tedy dost sportovně i přes manažerské předurčení :). Další nová barva - kompletní černá - se naopak přibližuje celočerné variantě komunikátoru E90 (více zde).

Nakonec ještě jedna lahůdka. Na tomto serveru máte možnost si pořídit Nokii E71 v provedení Gold-Dressed. Jak název napovídá, jedná se o zlatou variantu s puncem 24 karátů. Barva je velice dominující, stejně jako i cena, která se pohybuje kolem 650GBP (cca. 20.000 Kč) . A tak „Bestsellerová královna manažerů“ je ještě více povznesena.

Barevná škála je rozšířena, ač neoficiálně, na počet 5. Tedy v provedení Grey, White, Red, Black a Gold-Dressed. Nokia nové barvy oficiálně ještě nepředstavila, ale můžeme se těšit na blízké uvedení. Napadá mě ještě vsuvka: Dočkáme se nových barev i u sourozence E66?


Nové barevné varianty Nokie E71 se objevily na polské produktové stránce. Přesně podle očekávání přibyly do kolekce v barvě černé a červené.

Upravit
comments powered by Disqus