Nokia E65 umí nové kousky, ještě dokonalejší pohotovostní režim

Jako první z trojice představených smartphonů řady „E“ se dostal na pulty slide E65. Atraktivní design a velké množství funkcí budou možná to pravé pro vaši kancelář.

0

První kontakt s Nokií E65 se může zdát jako „dejavu“.  Ano, běžný smartphone, nijak nevybočující z nastolené řady, až na design, který je mimořádně vydařený a do E řady byste jej zařadili po dlouhém váhání.

Při brouzdání v menu však může zvídavý uživatel nalézt nové volby nastavení, po kterých majitelé N-series prahnout. Aktivní pohotovostní režim se totiž naučil dalším kouskům! Nezobrazuje pouze základní události jako nejbližší záznam v kalendáři či úkol s nejvyšší prioritou, ale volitelně je možné nastavit, které informace považujete za nezbytné a ty zobrazit.

 

„Psavec“ zpráv uvítá zobrazení textu příchozí SMS či e-mailu, internetový surfař si zvolí automatickou detekci wi-fi sítě, anebo si lze zcela vypnout šest rychlých zástupců k nejčastěji používanějším funkcím. Modely E61i a E90 budou mít možnost přizpůsobení aktivního pohotovostního režimu také.

Upravit
comments powered by Disqus