Nokia Camera ke stažení pro všechny Lumia telefony

0

Jak Nokia dříve avizovala, uvolnila ke stažení univerzální aplikaci Nokia Camera, sdružující pokročilé funkce Smart Cam a Smart Cam Pro pro všechny telefony Lumia. 

Jak Nokia dříve avizovala, uvolnila ke stažení univerzální aplikaci Nokia Camera, sdružující pokročilé funkce Smart Cam a Smart Cam Pro pro všechny telefony Lumia. 

Nokia je legendou v mobilním fotografování, a protože Windows Phone nabízí jen velmi jednoduchou verzi fotoaparátu, již dříve připravila rozšířenou verzi nazvanou Smart Cam. S příchodem Lumia 1020 s 41 megapixelovým fotoaparátem byly pokročilé funkce ještě rozšířeny v aplikaci Nokia Pro Cam.

Rozdělení obou aplikací nedávalo příliš smysl, zatímco Smart cam nabízí pokročilou editaci fotografií, Pro Cam umožňuje pohodlnější nastavení a rozšířené možnosti nastavení. Nedávno proto bylo oznámeno sloučení obou výhod do Nokia Camera. Sloučená verze byla donedávna dostupná pouze pro vyšší modely, od včerejška je dostupná také beta verze pro všechny modely.

TIP: Přečtěte si Jak nastavit a fotografovat s Nokia Camera

Pokud máte aktualizaci Amber, Nokia Camera můžete z Windows Store prozatím stahovat v beta verzi, během našeho testování se ale chovala stabilně. Je určená pro modely Lumia 520, 525, 620, 720 a 820.
Pozor, protože jde o beta verzi, mohou ji instalovat i majitelé modelů 920, 925, 1020 1320 a 1520, pro ně je však zbytečná, k dispozici mají stabilní verzi (odkaz vlevo) .


Vlevo QR kód pro stažení stabilní verze Nokia Camera, vpravo beta verze pro levnější modely.
 

Jak dobře fotografovat se dozvíte v našem dřívějším seriálu:

Upravit
comments powered by Disqus