Nokia 8 na prvních fotografiích, obrovský fotoaparát a 5,7" super AMOLED

Již 26. února budeme mít tu čest přivítat nové telefony Nokia s Androidem, údajná Nokia 8 by se mohla stát vlajkovým modelem s obřím displejem a masívním fotoaparátem.

0

Aktualizace 13.1.

Článek se ukázal jako spekulace, na snímcích je ve skutečnosti referenční přístroj od výrobce procesorů Qualcomm pro demonstarci zpracování obrazu u Snapdragon 835.

Nokia 6 rozhodně není i přes poměrně luxusní vzhled vlajkovou lodí z Finska. Její představení se očekává 26. února, den před zahájením kongresu v Barceloně. Už dnes ale možná poznáváme její podobu na údajných fotografiích. 

Na prvním snímku vidíme obrovskou čočku 24Mpx fotoaparátu a dvě tónované přisvětlovací diody. Napravo se nachází nápis HRM, což by mohlo znamenat přítomnost senzoru srdečního tepu. Oproti Nokia 6 vypadají záda prototypu plastově, ale postranní rám je zřejmě kovový. I přední kamera je špičková s rozlišením 12Mpx.

Podle posledních informací by nový vlajkový model měl obsahovat nový procesor Snapdragon 835 doplněný o 6 GB RAM a 5,7" super AMOLED displej s 2K rozlišením. 

Představení Nokia 6 na videu

Jaké parametry by jste očekávali vy od vlajkoé lodi, aby vás přesvědčila k návratu? Napište nám do komentářů nebo našeho fóra

Upravit
comments powered by Disqus