Nainstalujte Nokia Belle do Symbianu 5th - tedy téměř

0

Dlouho očekávaný update Nokia Belle je již k dispozici pro všechny nové Nokia S^3. Nyní se objevila možnost, jak upravit i prostředí předchozí verze Symbianu.

Aplikaci nazvaná Belle Shell graficky naprosto napodobuje Nokia Belle. Tato Qt aplikace nenahrazuje samotné prostředí Symbianu 5th, ale funguje samostatně na pozadí.

      

Až 6 homescreenů nabízí možnost přidávání widgetů nebo zástupců aplikací, které se snadno přesouvají pouhým podržením prstu na obrazovce. Každému homescreenu lze pak zvlášť nastavit pozadí.

    

V seznamu aplikací se hůře orientuje, proto nabízí Belle Shell i možnost přidání složek, kterým lze dokonce nastavit ikonku. Nechybí nová horní vysouvací lišta se základními funkcemi. Potěší i vyhledávání nainstalovaných aplikací.

Po vyzkoušení Belle Shell jsme se v redakci shodli, že je naprosto nepostradatelná především díky novým ovládacím prvkům, které mobil posunou o řádný kus kupředu. Přestože je trochu náročnější na RAM paměť, které právě u přístrojů Symbian 5th není nazbyt, na rozdíl od starého Symbianu 5th se ovládá neuvěřitelně plynule. 
Investice 30 Kč je vzhledem k využitelnosti naprosto odpovídající částkou.


Co na to redakce?

Výrobce: Mil Incorporated
Download: zde
Systém: Symbian 5th
Cena: 30 Kč

Hodnocení autora

Jak hodnotíme?

Matěj Šrám: 
Aplikace dává nový nádech pro mě již ukoukanému vzhledu starého systému. Během krátké doby jsem si ji velmi oblíbil a považuji ji za povinnou pro všechny uživatele.

 

Upravit
comments powered by Disqus