Modrá Nokia 9 na nové fotce bude vážnou konkurencí špičkovým mobilům

Dnes na internet unikla další fotografie budoucí vlajkové lodě v modré variantě s minimálními rámečky a duálním fotoaparátem. 

0

O chystané Nokia 9 jsme psali už několikrát, měla by nahradit současnou vlajkovou loď Nokia 8, kterou jsme jako první v čechách minulý týden recenzovali.  Z uniklých snímků známe bronzovou variantu, dnes se ze stejného zdroje objevila i nebesky modrá. Pokud jde opravdu o produktové fotografie, zaútočí Nokia 9 na absolutní světovou špičku. 

První česká recenze Nokia 8, jsme nadšení

Z fotografie vyplývá na skleněných zádech duální fotoaparát Carl Zeiss a čtečka otisku prstů, která se díky minimálním rámečkům hranami přesunula z čela přístroje, kde chybí i senzorové klávesy. 

Nokia 9 bude podle záznamu z benchmarku GXFBench vybavena procesorem Snapdragon 835 a minimálně 6GB RAM s úložištěm 64/128GB. Téměř celou čelní stranu zabírá 5,5" displej s QuadHD rozlišením, který by podle dnešní fotky mohl být i zaoblený. 

Zatím nevíme, kdy se s novou finskou královnou setkáme, ačkoli její přípravu zaměstnanci HMD už nepřímo potvrdili, datum jejího představení stále není známé. Jisté ale je, že její cena bude velmi podobná konkurenci a můžeme ji očekávat v úrovni nejméně 18500Kč. 

Upravit
comments powered by Disqus