Mission Impossible 3 na displeji chytrých mobilů

Podívejte se zdarma premiérově na Toma Cruise ve filmu Mission Impossible 3 ve speciální edici Nokia N93. Nemusíte chodit do kina, ani sebou v batohu nosit televizi, prostě jen zapnete přehrávač chytrého mobilu.

0

Nokia vydala speciální edici příhodně pojmenovanou „Nokia N93 Mission Impossible 3“. Na přiložené kartě o velikosti 512 Mb je nahrán tento akční thriller plný zvratů a zběsilých honiček.

 

Bohužel video je jediná věc která obohatí tuto sadu, takže se dočkáme standardní výbavy: 3,2 megapixelový fotoaparát s trojnásobným optickým přiblížením a bleskem, který zvládá pořizovat videonahrávky v rozlišení VGA. Fotoaparát používá optiku Carl Zeiss.

Nechybí ani druhý fotoaparát pro videohovory. Dále mobil nabídne Wi-Fi (802.11 b/g),

datové přenosy EDGE a GPRS, paměťové karty miniSD, konektor Pop-Port, výstup na běžný televizor, hudební přehrávač, FM rádio, Bluetooth, infračervený port, prohlížeč kancelářských dokumentů a Flash přehrávač. Video na obrazovce ale vypadá impozantně, mobil nemá žádné problémy s vykreslováním detailů, ani se při přehrávání nekouše.

 

Bohužel telefon se nebude prodávat v České republice, proto v této sadě ani nenajdete české titulky nebo dabing. Pokud jste fandy filmu a nedělá vám potíže anglicky mluvený film, nebude problém si mobil nechat poslat z nějakého zahraničního internetového obchodu. Na evropský trh by se měla sada dostat koncem ledna příštího roku.

Upravit
comments powered by Disqus