Jaký smartphone koupit pro ženu?

0

Ženy preferují design před funkčností. Pokud však chceme drahocenné polovičky překvapit telefonem, který i něco umí, měli bychom se soustředit především na segment smartphonů. Která pětice chytrých Nokií nejčastěji potěší dámskou uživatelku?

Tip číslo 1: Nokia N95 Red/Pink
Ano, Nokia N95 rozhodně patří mezi legendární kousky. I před svůj věk se jedná o nejprodávanější mobilní telefon vyšší třídy v ceně do 10.000 Kč. V nabídce je hned v mnoha barvách a nechybí ani červená a limitovaná edice růžové (dostupná pouze v USA).

 

Tip číslo 2: Nokia N79
Horká novinka s prakticky stejnou výbavou, jakou nabízí výše uvedená Nokia N95. Suma sumárum - malý smartphone s 5MPx fotoaparátem a optikou Carl Zeiss, TV výstupem, Wi-Fi, navigací, polohovým senzorem a 4GB paměťovou kartou v balení. Ženám by se však mohla zamlouvat funkce výměnných krytů. Přístroj totiž sám automaticky přebarví celé menu přístroje podle použitého krytu na přístroji. Podívejte se na ukázkové video z recenze serveru NokiaMania.cz.

Tip číslo 3: Nokia E66 White
Kovová a výsuvná. Nahrazuje dřívější model E65, který z pohledu uživatelek patřil k nejkrásnějším sliderům Nokia. Nebylo proto překvapením, že v průběhu roku 2006 byla vydána speciální edice Nokie E65 v dámských barvách. Nokia E66 šla ještě dál a přinesla velmi elegantní materiály, kterými jsou leštěný kov a sklo. Nokia E66 tak provokuje stylovým dojmem a zatímco černá barva působí konzervativně a nenápadně, bílá je agresivní stylová a přímo patří do dámské kabelky.

 

TIp číslo 4: Nokia 6120 Classic Pink
Symbianový přístroj za dobrou cenu. V recenzi jsme model 6120 Classic vychválili pro jeho miniaturní rozměry. Je malý a mnoha barvách. Ze všech symbianových přístrojů toho umí nejméně. Co neumí, naučí se. Kdo nechce příliš složitý přístroj, nechť upne zraky na růžovou 6120 Classic.

 

Tip číslo 5: Nokia 6210 Navigator Red
Nokia 6210 Navigator je nabízena ve dvou barvách - v pánské černé a dámské červené. Podle obrázku se může zdát barva až příliš umělá, dodejme, že sytě červených přístrojů je málo. Červenou 6210 Navigator jen tak nikdo nepřehlédne. Navíc obsahuje kompas a navigační systém GPS. Ženy, jak si samy stěžují, už nebudou potřebovat mapu do auta. Vždy všude trefí.

Upravit
comments powered by Disqus