Jaký mobil Nokia doporučujeme pro děti k vánocům

0

Vánoce jsou za dveřmi. Možná vybíráte nový mobilní telefon, pomůžeme vám vybrat pro předškolní i školní děti z pestré nabídky přístrojů Nokia. 

Vánoce jsou za dveřmi. Možná vybíráte nový mobilní telefon, pomůžeme vám vybrat pro předškolní i školní děti z pestré nabídky přístrojů Nokia. 

Blíží se Vánoce a někteří z vás již jistě přemýšlí, co koupíte svým dětem. Pokud zvažujte mezi dárky mobilní telefon, doporučíme vám v tomto článku spolehlivé telefony s jednoduchým ovládáním za dobrou cenu.
Tabulkové srovnání parametrů mobilů s Windows Phone naleznete v našem katalogu. 

Nokia Lumia 520

Lumia 520 je nejlevnějším zástupcem modelů s Windows Phone 8, která má největší zásluhu na letošním obrovském vzestupu prodejů Nokia telefonů. Nízká cena však vůbec neznamená, že by šlo o nejlevnější brak podobně, jako je tomu zejména u korejských výrobců Samsung nebo LG. Výhody Windows Phone jsou totiž nejvíce patrné právě na slabším hardware. Lumia dominuje především velkým displejem, velkou pamětí pro data a aplikace a oproti Androidu hlavně dokonale odladěným systémem, který se nezasekává a zvládá i náročnější hry.
Loňskou slabinou Windows Phone byly aplikace. Letos se situace významně změnila, doplnila se nabídka nezbytných i zábavných aplikací.
Nokia telefony vládnou také v designu, model je dostupný ve
 žluté, černé, bílé a modré barvě a dokonale tak naplňuje potřebu dětí po hravém a zajímavém přístroji. Velkou výhodou je vysoká odolnost proti poškození a relativně levná výměna dotykového skla, které je nejčastějším terčem poškození.
Současná cena v oficiálním obchodě činí 3690 korun a do vyprodání zásob probíhá akce, kde k tomuto telefonu získáte zdarma i záložní zdroj. Nebojte se Lumia telefon nakoupit i v neznačkovém obchodě, Nokia poskytuje na tento model z evropské distribuce plnou záruku.

Naše recenze Nokia Lumia 520

Telefon objednávejte zde

 

Nokia Lumia 620

Dalším zástupcem vhodným pro děti je jen o málo dražší Lumia 620.
Rozdíly nalezneme především ve výrazně menší velikosti, je vhodná do dívčích kabelek. Nabízí výměnné barevné kryty, které jsou díky speciálnímu dvouvrstvému způsobu výroby dostupné v zajímavých odstínech. Její displej je označován za jeden z nejlepších na trhu i ve srovnání s o mnoho dražšími přístroji.
Fotoaparát je navíc vybaven LED bleskem a pořizuje viditelně lepší snímky za světla i večer.
Přístroj je v oficiálním obchodě v nabídce za 4990.-Kč, v neznačkových obchodech s výraznou slevou. 

Naše recenze Nokia Lumia 620

Telefon objednávejte zde

 

Nokia 206

Zejména předškolním dětem a čerstvým školákům je určený model Nokia 206. Je nedotykový a ovládá se klasickou klávesnicí. Chybí operační systém, přesto je dostupná řada vestavěných i stahovatelných jednoduchých aplikací i her.
Hlavní devizou je velmi povedený design, pestré barvy, malé rozměry a velká výdrž baterie. Telefon má velmi kvalitní dílenské zpracování a velkou odolnost. K dispozici je i jednoduchý 1,3 Mpx fotoaparát.
Cena začíná na 1490.- Kč.

Telefon objednávejte zde

Telefonů od Nokie, které jsou vhodné pro děti, je více. Pokud chce vaše dítě levný dotykový telefon, můžeme doporučit Nokia Asha 503, která se sice ještě neprodává, ale první kusy budou v nabídce za několik dnů. Kdo chce qwerty klávesnici bude vhodným kandidátem Nokia Asha 210 nebo Nokia Asha 205. Existují však i výrazně levnější modely jako Nokia 100 nebo Nokia 105.

Upravit
comments powered by Disqus