Jaké hry by neměly chybět v telefonu Lumia?

0

Dostali jste nový telefon Lumia s Windows Phone 8? Nevíte, jaké aplikace či hry si stáhnout do čerstvě rozbaleného zařízení? V článku doporučujeme několik zajímavých her, u kterých se určitě nudit nebudete.

Dostali jste nový telefon Lumia s Windows Phone 8? Nevíte, jaké aplikace či hry si stáhnout do čerstvě rozbaleného zařízení? V článku doporučujeme několik zajímavých her, u kterých se určitě nudit nebudete.

Rozbalili jste svůj nový Lumia telefon, vše jste nastavili a už se díváte ve Windows Phone store po hrách? Náš článek je jistě pomůže nalézt nebo doporučit ty zajímavé, o kterých zatím mnoho lidí neví.

Temple Run 2

O našem prvním doporučení jste jistě slyšeli. Temple Run 2 vyšel na Windows Phone 8 poměrně nedávno a jedná se o volné pokračování první verze Temple Run. Jedná se o nekonečnu běhačku, ve které plníte denní úkoly, snažíte se doběhnout co nejdále nebo nasbírat co nejvíce bodů. Hra je dostupná na Windows Phone 8 zdarma. Pokud si chcete zahrát první verzi, tak kliněte zde nebo na pravý QR kód.

Dungeon Hunter 4

Dungeon Hunter 4 jsme nedávno testovali a musíme zcela oprávněně říct, že se jedná o velmi povedenou hru s úchvatnou grafikou. Hra je dostupná pro Windows Phone 8 zcela zdarma. Naši recenzi si můžete přečíst zde.

Asphalt 8: Airborne

Gameloft připravil nový Asphalt Airborne i pro Windows Phone 8. Hru jsme zkoušeli na Lumia 1520, kterou nyní testujeme a nestalo se nám za celou dobu závodění, že by se hra zasekla či dokonce se sama vypla. Hra je dostupná pro Windows Phone za 21 korun, ale můžete si ji i zdarma vyzkoušet. 21 korun pak není nijak závratná čáska za tak nadupanou hru.

Minion Rush

Viděli jste film Já padouch nebo jste také podlehli trendu ,,mumíků"? Ti jsou hlavním hrdinou hry Minion Rush, která je typickou běhačkou, podobně jako Temple Run. Po delším hraní si však všimnete, že hra kombinuje několik režimů hry. Základem jsou tři pruhy, po kterých skáčete, ale dále se setkáte se skluzavkou nebo pohledem z boku. Hra je dostupná pro Windows Phone 8 zdarma, za což si často vyžaduje mikrotransakce, které zde pouze ulehčí hru. 

Rayman Jungle

Legendární hru Rayman jistě mnoho lidí zná. My sami jsem ji otestovali v recenzi. Jak obstála se můžete dočíst zde. Nyní je hra za akční cenu 21 korun,což je přijatelnější než za plnou cenu 62 korun. Dostupnost je pouze pro Windows Phone 8 a pro pohodlné hraní doporučujeme minimálně 1GB RAM, protože minimálně Lumia 620 se stane pi hrní Raymana topícím tělískem.

Upravit
comments powered by Disqus