Hra Miny, aneb stará dobrá logická klasika!

0

Známá a jednoduchá hra, ve které ztratíte pouhým hledáním min a procházením minového pole v několika úrovních spousty času.

Známá a jednoduchá hra, ve které ztratíte pouhým hledáním min a procházením minového pole v několika úrovních spousty času.

Hra, známá snad všem uživatelům, kteří alespoň někdy použili ve svém stolním počítači systém Windows. Tato hra staví na jednoduchém základu, kterým je hledání min. Zbylé pole poté vyplňují číslice, které mají za úkol upozornit hráče, že se někde v okolí skrývá stejný počet min.

     

Hra je tvořena úvodní obrazovkou, na které si může hráč jednak navolit jednu ze tří obtížností, vypnout/zapnout zvuky, případně se podívat na informace o aplikaci, kontakty na vývojáře a hlavně možnost zobrazit si nejlepší dosažené výsledky (schválně, kdo mě porazí :-P).

    

Pokud jste si vybrali obtížnost, nezbývá, než sáhnout na tlačítko start a pustit se do kličkování minovým polem. Pole je vetší, než samotný displej, to znamená, že se budete klasickým tažením po displeji pohybovat i po samotném poli. Pro označení políčka, kde je podle vás mina je nutné na něm podržet chvíli prst, stejným způsobem probíhá i jeho odznačení. Ovšem pozor, i když je políčko označeno, můžete ho odkrýt pouhým klepnutím na něj a tím i ukončit hru, pokud jste se trefili na minu.

    

Aby bylo co překonávat a měli jste motivaci k dalším odehraným minutám, je zde měření času. V případě, že jste soutěživý typ, zaručeně vás donutí k odehrání ještě několika her, při kterých se budete snažit překonat váš poslední čas. Při hraní nejtěžší obtížnosti pak průměrné kolo trvá zhruba 10 minut, zahrajte si jich pár a čas bude utíkat jako voda..

Hra je opět velice jednoduchá a sází na nápad, který mělo nespočet her před ní. Výhodou je ovšem naprostá funkčnost, blesková rychlost bez zadrhávání a hlavně cena. Autoři ji totiž nabízejí zcela zdarma, proto neváhejte a vyzkoušejte ji. Pokud byste měli zájem i o zajímavější verzi, sám autor ji nabízí a je k dispozici také zdarma. Jedná se o upravenou verzi, do které byly přidány nejrůznější vzhledy jak políček, tak pozadí. Připadáte si tak jako opravdový lovec min.

Výrobce: pstanisz
Download: Obyčejná verze , Vylepšená verze
Systém: Symbian Anna, Belle
Cena: Zdarma


Hodnocení autora


Jak hodnotíme?


Upravit
comments powered by Disqus