Historie našeho webu series60.cz, S60.cz, myNokia.cz

Nokia je náš život od nepaměti a už více než deset let o ní píšeme ve spolupráci s Nokia ČR i bez ní. Na webu se za léta podílelo mnoho redaktorů (poděkování), všichni zdarma a z ochoty pomáhat druhým a dělit se o nadšení. Nechceme zapomenout ani na jeden vzhled, jak se nám kdysi líbil.

0

Začalo to jako klubkomunikátor.cz

Komunikátory Nokia dodnes považujeme za nejpřevratnější zařízení všech dob. Postupně se stávaly nechtěným dítětem Nokia a přesto dodnes máme v šuplíku všechny modely. Sešla se okolo nich úžasná komunita lidí, kteří Nokia opravdu milovali. A psali jsme o něm. Vytrvali jsme až do roku 2007, kdy jsme weby sloučili. 

series60.cz

Series60.cz měla být osvětou nových smartphones Nokia se Symbianem, provoz ale váznul a protože Klub Komunikátor o sobě dával vědět, obrátil se na nás ředitel mobilní divize Nokia ČR Vojtěch Foukal o pomoc. Takhle jsme web přebírali v roce 2005. 

S60.cz

Symbian už má své místo na trhu a existuje stále větší poptávka po informacích. Dochází k rozdělení Symbianu na série a v roce 2006 ke zkrácení našeho názvu. Linkuje nás i mezinárodní stránka Nokia.com, sjednotili jsme česká fóra o Nokia forum.mynokia.cz

myNokia.cz 

Nokia se mění a my s ní. Přicházejí nové modely i systémy a soustředění na Symbian už nestačí. Vybíráme nový univerzální název webu, který držíme dodnes. 

myNokia.cz

Finská Nokia padá do rukou Microsoftu, zajímáme se o Windows Phone a doufáme, že jde o novou budoucnost. Už bez podpory zaniklé Nokia ČR oddělujeme telefony Lumia na nový web mylumia.cz, později přejmenovaný na Techlive.cz V roce 2016 svítá naděje na nový začátek NOKIA a tak i my spouštíme nový design webu, abychom v roce 2017 přivítali nové modely s Androidem.

Upravit
Aktuálně nejprodávanější:


comments powered by Disqus