Hard Blade na Windows Phone, skvělá zábavná akčně logická hra

0

Stará klasika nerezaví a Hard Blade nepřináší žádné novinky, jen starou velmi osvědčenou zábavu, od které se nebudete moci odtrhnout. A zdarma.

Stará klasika nerezaví a Hard Blade nepřináší žádné novinky, jen starou velmi osvědčenou zábavu, od které se nebudete moci odtrhnout. A zdarma.

Každá z misí této hry se zkládá z unikátního obrazce, ve kterém je určitý počet systematicky poletujících hvězdic. Vašim úkolem, je osekávat daný obrazec a zmenšovat jej tak na zadanou procentuální část. Hvězdice od sebe nesmíte oddělit ani se jich dotknout mečem. Trajektorie hvězdic se velmi hbitě mění v závislosti na tvaru zbyleého osekaného prostoru.

Hra obsahuje 100 misí, během kterých narazíte například na železné překážky, které nelze rozdseknout, čímž se splnění mise dost komplikuje. Body za každé kolo dostáváte podle množství použitých sečných ran, nebo času, za který úkol splníte.

          

Ačkoli se hra zdá být primitivní a v první chvíli nás v redakci příliš neoslovila, nakonec jsme u ní strávili dlouhé hodiny.

Výrobce: PlainSystem
Download: zde
Systém: Windows Phone
Cena: zdarma

Hodnocení autora

Jak hodnotíme?

Nejen, že zabaví na delší dobu kvůli velkému množství misí, ale mnohdy je dané kolo tak náročné, že pro splnění je potřeba mimo skvělých reflexů, předvídavosti a trpělivosti i trochu štěstí, bez kterého nejednu misi nelze dokončit. 
Přes nepříliš povedenou grafiku, která jasně prozrazuje stáří titulu i přes otřepanost tématu patří Hard Blade k nejlepším jednoduchým hrám na Windows Phone.
A za tu cenu? Nekupte to!

 

Upravit
comments powered by Disqus