Handy Zip umožní odesílání souborů přes Bluetooth, infraport nebo email

0

Potřebujete občas poslat větší množství souborů najednou a chcete si usnadnit práci a ušetřit čas? Ideální způsob je udělat z několika souborů jediný. Docílíte toho tak, že soubory prostě zabalíte do jediného balíčku.

Tento program je nezbytný pro ty, jejichž telefon využívají i ke správě emailové schránky. Dokumenty, které jsou velmi často v přílohách, bývají zkomprimovány do archivů zip. V tu chvíli nastává problém! Jak se dostat dovnitř archivu k chtěným souborům. Většina mobilů nemá integrovaný archivátor a ani tyto soubory neumí prohlížet, je proto nutné mít doinstalovánu aplikaci třetí strany. Handy ZIP je jedním z nich. Umožňuje práci se soubory uvnitř archivu nebo s ním můžete lehce takový archiv přímo ve vašem telefonu vyrobit. 

Handy zip vám umožní odesílat zip soubory nejen přes bluetooth nebo infraport, ale můžete je přidat i do e-mailů. Ve vestavěném editoru zpráv není možné přidávat jiné přílohy než obrázky a zvukové soubory. Za pomoci této utility můžete poslat jakýkoliv soubor. Soubory zkomprimujete a tím ušetříte mnoho cenných bajtů na vašem disku, zkrátíte čas určený pro přenos dat a dokonce ulehčíte vaší peněžence za připojení.Nepoužívané soubory zkomprimujete na nejmenší možnou velikost a dáte tak prostor dalším dokumentům nebo obrázkům. Komprese je jednoduchá a rychlá. Máte zde na výběr z pěti úrovní komprese od nízké po maximální. Svůj archiv můžete zabezpečit heslem a uchránit tak před nežádoucími uživateli. Program také poskytuje základní informace o souborech uvnitř archivů, poměr komprese, kdy byla položka změněna a další důležité informace.

 

Výrobce: Epocware

Download: Trial pro s60 v2
Download: Trial pro s60 v3

Cena: 14,95 USD

Upravit
comments powered by Disqus