Eq widget: Pokročilý ekvalizér přímo na domovské obrazovce

0

Využijte hudební potenciál svého Symbianového telefonu na maximum díky aplikaci eq widget, pomocí které upravíte kvalitu reprodukované hudby dle vlastních preferencí.

Využijte hudební potenciál svého Symbianového telefonu na maximum díky aplikaci eq widget, pomocí které upravíte kvalitu reprodukované hudby dle vlastních preferencí.

Výborná a jednoduchá aplikace, nebo spíše pouze widget, který si oblíbí především hudební nadšenci, vychutnávající si zvuk ze svého telefonu v maximální míře a kvalitě. Zcela jistě existuje spousta aplikací, které dokáží pracovat jako hudební ekvalizér, ale eq widget sází především na jednoduchost ovládání přímo z domovské obrazovky bez nutnosti zapínání aplikace. Widget si můžete na plochu umístit ve dvou velikostech tak, abyste vždy měli na výběr a mohli si tak obrazovku uspořádat dle vlastní libosti.

     

Další výhoda je možnost ovládání hlasitosti skrze malý posuvník. Bohužel widget nepodporuje ovládání pomocí tahů, nebo gest chcete-li. To tedy znamená, že musíte vždy klepat na ukazatel plus, nebo mínus. Tato funkce je ale přebytečná a jen doplňuje škálu možností widgetu, jelikož hudební přehrávač můžete ovládat jednoduše fyzickými tlačítky na telefonu.

     

Asi největší předností widgetu je upravitelnost jednotlivých nastavení. Kdykoli si můžete upravit přednastavený hudební profil tak, aby vám vyhovoval co nejlépe. Zároveň je zde možnost vytvořit si svůj vlastní profil, ale pro jeho vytvoření je nutné znát vlastnosti daných sloupců, takže naprostá většina si vystačí s přednastavenými profil, které jsou Bass, Classic, Jazz, Pop a Rock.

 

Výrobce: d13
Download: Obchod
Systém: Symbian Anna, Belle
Cena: 30 Kč,-


Hodnocení autora


Jak hodnotíme?

  Zdroj: Allaboutsymbian.com

 

 

 

 

 

 

Upravit
comments powered by Disqus