Dobří holubi se vracejí, veterán Pekka Rantala nastupuje do Nokia HMD Oy

Už třetí bývalý manager Nokia se vrací do HMD k výrobě legendárních přístrojů. Bývalý Senior Vice President pro globální marketing působil v Nokia více než 17 let. 

0

Rantala jako marketingový specialista řídil prodej a marketing, naposledy jako Senior Vice President. Poté strávil několik let jako generální ředitel ve společnosti Rovio Entertainment, tvůrců "Angry Birds".
Arto Nummela , generální ředitel globálního HMD, řekl:
Pekka má důležité poslání omladit značku Nokia v mobilních telefonech. Je to zkušený obchodník, který ví, jak řídit globální operace a týmy a je vášnivý pro značku Nokia. Víme, že lidé na celém světě jsou nadšeni novou vlnou Nokia podnikání a my se pro ně snažíme vytvořit krásnou řadu Nokia značkových přístrojů
Pekka Rantala řekl:
Existuje velmi málo příležitostí jako je tato, pracovat s globální značkou a dotknout stovky milionů lidí každý den. Je to privilegium pracovat s touto unikátní značkou, abychom propojili miliony oddaných Nokia fanoušků po celém světě a vytvořili i jejich novou generaci. Chystáme se sestavit nový tým, obychom vytvořili něco neuvěřitelného.
 
HMD rovněž potvrdilo, že brzy zahájí svou činnost převzetím prodejů "stávající řady Nokia mobilních telefonů střední třídy" a "vyvíjí nové smartphone portfolio".
Upravit
Aktuálně nejprodávanější:


comments powered by Disqus