Dlouho očekávané novinky pro Windows Phone 8: Editor vyzvánění a Sdílení Bluetooth ke stažení

0

Nejvíce postrádané funkce konečně přicházejí. Odesílejte obrázky a další multimédia přes BT, nastavte si vyzvánění hudební knihovny podle vlastního výběru.

Nejvíce postrádané funkce konečně přicházejí. Odesílejte obrázky a další multimédia přes BT, nastavte si vyzvánění hudební knihovny podle vlastního výběru.

Sdílení Bluetooth

Pomocí Sdílení Bluetooth můžete snadno posílat a přijímat fotografie a další, které nejsou chráněny DRM mezi dvěma spárovanými telefony. Aplikace je šalamounským řešením Nokie, jak se vypořádat s chybějící funmcí ve WP. Výrobce nemůže zasahovat přímo do operačního systému, a proto sdílení vydává jako samostatnou aplikaci. Odesílání proto neprobíhá přímo ze systému, ale výběrem sdílení Bluetooth z menu telefonu vyvolá spuštění této aplikace a odeslání proběhne přímo z ní.

Sdílení Bluetooth stahujte zde, přímo v telefonu, z webu ani Marketplace není možné aplikaci nainstalovat.

           

Editor vyzvánění

S aplikací Editor vyzvánění lze upravovat vaší hudbu v telefonu. Kromě nastavení vyzváněcího tónu, je možné písníčku ořezávat pomocí nástrojů pro úpravu, které vám umožní zvolit zařátek, konec a délku písně. 

Editor vyzvánění stahujte zde, přímo v telefonu, z webu ani Marketplace není možné aplikaci nainstalovat.

           

Aplikace je dostupná z uvedených odkazů pro všechna zařízení WP, avšak spustit je lze pouze na novější verzi 7.8.

Nokia vydáním těchto aplikací drží svůj slib i nadále podporovat starší verzi systému a nezapomínat tak na předchozí modely, ačkoli se již plně soustředí na práve přícházejicí přístroje s Windows Phone 8. Doplněním těchto žádaných funkcí se stávají WP 7.8 plně konkurenční a skvěle tak pomohou současným uživatelům přečkat období mezi přechodem k nové verzi. Zlé jazyky dokonce namítají, že update nové verze nedává mnoho důvodů pořizovat si poměrně drahé novinky.

V redakci ale tento dojem nemáme, přesto, že jsme například novými dlaždicemi na startscreenu uchváceni, novinky obsažené ve WP8, nejsou tolik viditelné, ale naprosto zásadní. I přes velkou snahu nelze příliš dlouhou dobu očekávat u vývojářů přípravu dalších aplikací.

Upravit
comments powered by Disqus