Čítače pro Nokia Lumia

0

Nokia exkluzivně přináší novou aplikaci pro měření délky hovorů, čítač odeslaných SMS nebo přenesená data. Aplikace je volně dostupná pro všechny telefony z řady Lumia.

Nokia exkluzivně přináší novou aplikaci pro měření délky hovorů, čítač odeslaných SMS nebo přenesená data. Aplikace je volně dostupná pro všechny telefony z řady Lumia.

Mnohým uživatelům Windows Phone jistě chyběla aplikace, která by sloužila jako čítač všech důležitých položek. Nová aplikace s názvem Čítače umožňuje vytvořit filtr s různými limity pro každou počítanou položku. Aplikaci lze používat i bez vytvořených filtrů, kdy ihned po jejím spuštění zobrazení aktuální stav jednotlivých položek.

První měřenou položkou jsou hovory. Lze zde vytvořit filtr s počtem provolaných minut za měsíc. Mnohem zajímavější údaje jsou ale ukryty pod samotnou položkou Hovory. Zde jsou v měsíčním výpisu odchozí a nejdelší hovory, ale také průměrná délka hovoru. Při delším, než měsíčním používání aplikace je celkové shrnutí v kartě Celkem. Jako bonus lze brát další kartu, tentokrát s nejvolanějšími kontakty.

Stejné možnosti jsou u položky Zprávy. Ta nabízí kompletní výpis odeslaných a přijatých zpráv, ale také počet příjemců. I zde je také karta s "Nej kontakty". Posledním a pro mě nejzásadnější čítačem je čítač přijatých a odchozích mobilních dat, který je důležitý především díky možnosti vytvořením filtru s nastavením velikosti limitu FUP a koncem měsíčního limitu.

Z řad uživatelů už se ozvalo pár ohlasů, ohledně malé nepřesnosti, především v měření přijatých a odchozích dat. I tak je tato aplikace opravdu velice užitečná.

Pro alternativní stažení můžete také použít QR kód. K jeho přečtení slouží například aplikace QR Code Reader, která je zdrama v Marketplace.

Výrobce: Nokia Betalabs
Download: zde
Systém: WP7.5
Cena: Zdarma

Hodnocení autora

Jak hodnotíme?

 

Upravit
comments powered by Disqus