Český TV Program, nejlepší přehled pořadů s podrobnostmi o vysílání

0

Zahoďte papírové programy, TV program v mobilu je vždy po ruce a má stále aktuální informace. Líbivá grafika, vysoká přehlednost a možnost nastavení přesně těch programů, které chcete sledovat jsou velké výhody oproti ostatním podobným programům. 

Při prvním spuštění se vám objeví pouze základní televizní stanice. Toto nastavení lze ale jednoduše změnit a předvolby doplnit o další programy nebo naopak některé vymazat. Ovládání je intuitivní, volbu pro změnu stanic najdete jak v menu, tak přímo v hlavní nabídce. Podobně je to s celým ovládáním programu – vše je prostě intuitivní a jasné.

 

  

 

Program lze prohlížet v několika „módech“. První se zobrazuje hned po zapnutí a přehledně je na něm vidět jaké programy právě běží v televizi a kolik jste z daného pořadu už zameškali. Další možnost zobrazení je celý podrobný náhled jedné televizní stanice – ten se zobrazí po kliknutí na danou stanici.

 

Programy jsou zobrazovány od aktuálního času až do konce vysílacího času. Posledním „módem“ je detail pořadu. Stačí kliknout na nějaký pořad a okamžitě se otevře delší popis a možnost přidat si k pořadu připomenutí.

 

Text u přidání upomínky „přidat do kalendáře“ opravdu znamená, že se poznámka přidá do integrovaného kalendáře. Pokud máte zapnutý aktivní pohotovostní režim, vidíte program jako naplánovanou schůzku přímo na ploše a je na něj upozorněno jako na jakoukoliv jinou schůzku.

 

     

 

Tato aplikace je nabízena zdarma. Pokud se vám líbí, prosím podpořte její vývoj. Více informací, odkaz ke stažení aplikace a jak podpořit vývoj aplikace najdete na stránkách myNokia.
 

Upravit
comments powered by Disqus