BlackBaller – sekretářka v kapse

Obrana proti nevyžádané komunikaci
Nelíbí se Vám prozvánění či nevyžádané SMS zprávy? Vyzkoušejte program BlackBaller pro filtraci příchozích SMS, MMS a hovorů v mobilním telefonu.

0

Nastavení je hračka
Počáteční nastavení vyžaduje vytvoření filtrů, které jsou rozděleny na bílou a černou listinu. Bílá hovory propouští do telefonu, černá je odmítá. Lze nastavit, kterou komunikaci má program sledovat, je možné například odmítat všechny SMS a současně přijímat hovory.
Aplikace je nastavitelná i časově, doba trvání od jednoho dne až po 30 dní. V poslední položce je možné nastavit zvuky příchozích SMS a MMS. 

Pracuje tiše a spolehlivě
Program odmítá hovory okamžitě, během krátké vteřiny vrátí systém do pohotovostního stavu. Ještě rychlejší jsou SMS, o jejich odmítnutí uživatel ani neví. Všechny odmítnuté hovory je možné následně prohlížet ve výpisu, kam program zapisuje všechny podrobnosti.
Uživatel má díky tomu dokonalý přehled, které hovory byly odmítnuty. 
   
Proč ho koupit?
Podobnou aplikaci, která umí sama odpovědět najdeme i v menu nových Symbian telefonů. Proč tedy koupit další? Unikátní je hlavně možnost nastavení seznamů. Originální aplikace odmítá všechny hovory nebo SMS bez možnosti nastavení. Pokud si uživatel sestaví několik seznamů, může mezi nimi podle pořeby přepínat a ovlivnit, jak se bude telefon chovat například při jednání, o víkendu nebo dovolené.Cenou za komfort je 10 USD, což jistě není částka vysoká. Pro zájemce je připravena
k vyzkoušení plně funkční trial verze na 14 dní. 

  • Výrobce programu: Killermobile
  • Typ licence: trial
  • Cena aplikace: 10 EU
  • Ke stažení 2nd: zde
  • Ke stažení 3rd: zde
  • Naše hodnocení: 70 %
Upravit
comments powered by Disqus