Aplikace Preview for Developers pro přednostní stahování aktualizace Windows Phone 8.1

0

Chcete updatovat Windows Phone 8.1 s předstihem? Registrujte se a stahujte preview verzi.

Chcete updatovat Windows Phone 8.1 s předstihem? Registrujte se a stahujte preview verzi.

Aplikace Preview for Developers je určená především vývojářům pro přednostní stahování aktualizací Windows Phone.
Ke stažení je velně ze Store a její jedinou funkcí je po zadání vývojářského loginu odemknout přednostní aktualizace přístroje, určené pro vývojáře.
Pro spuštění  vyžaduje aktivní vývojářský účet, který získáte placenou registrací na Windows Phone Dev Center nebo zdarma ve Windows Phone App Studio.

Po odemčení aplikace je nutné mít nainstalovanou poslední verzi Windows Phone 8 a pak už jen zkontrolovat aktualizace v Nastavení/aktualizace systému.
Preview for Developers nabízí pouze aktualizaci čisté verze Windows Phone, Nokia doplňuje každou aktualizaci vlastním rozšířením, dříve např. Amber nebo Black, k Windows Phone 8.1 pak Blue. Toto rozšíření není součástí Preview a je nutné ho očekávat společné s běžnými uživateli.

Microsoft zdůrazňuje, že instalací vývojářských verzí firmware přístroj ztrácí záruku na vady FW a aktualizaci nelze vrátit běžnou cestou zpět.

Za redakci dodáváme, že návrat k původní verzi je možný flashováním přístroje pomocí obvyklých postupů popsaných např. na našem fóru.

Výrobce: Microsoft
Download: odkaz na Store
Systém: Windows Phone 8
Cena: Zdarma


Hodnocení autora


Jak hodnotíme?

 

Upravit
comments powered by Disqus