Aktualizace Lumia Bittersweet shimmer - GDR3 pro Nokia Lumia (8x aktualizováno)

0

O Aktualizaci GDR3 pro Nokia Lumia jsme již věděli. Nyní se na světlo světa dostal název aktualizace určené speciálně pro Nokia Lumia. V článku si přečtete co tato akualizace přinese.

O Aktualizaci GDR3 pro Nokia Lumia jsme již věděli. Nyní se na světlo světa dostal název aktualizace určené speciálně pro Nokia Lumia. V článku si přečtete co tato akualizace přinese.

aktualizováno 6.10

Glance screen bude nabízet v nové verzi i změnu barvy nočních hodin. Aktuálně nabízí pouze bílou denní a červenou noční s nastavením času změny. Vyplývá to z renderu, který unikl na intenet. Jako zákazníci však nejsme nikdy dost spokojení a proto bychom si přáli i nastavení jasu, které je zejména přes den v místnosti někdy zbytečně intenzivní.

aktualizováno 25.9

Microsoft omylem ukázal Glance screen s notifikacemi na Lumii 925. Aktualizace nejspíše bude představena 22. října.

aktualizováno 16.9.

Vypadá to, že se nakonec nějakých těch notifikací dočkámeuž v GDR3. Měly by se zobrazovat pomocí kliknutí na šipku v horní liště. Nokia by měla tuto aktualizaci vydat někdy kolem Vánoc i pro ostatní telefony Lumia. Mělo by se tak stát několik týdnů po představení tabletofonu Lumia 1520.

aktualizováno 15.9.

Dnes se nám potvrdila příjemná zpráva. GDR3 bude dostupná pro všechny telefony Nokia Lumia. Na snímku je tato akualizace vidět na Lumia 520. Tímto se tedy vyvrací spekulace ohledně podpory levných telefonů, která měla údajně končit na GDR2.

aktualiováno 12.9.

Zde si můžete prohlédnou další fotky této akualizace v Lumia 920. Všimněte si například 3 středních dlaždic vedle sebe. Vedle hodin si můžeme všimnout zajímavého ,,véčka". Mohlo by se jednat o vyznačení notifikační lišty. Myslíte si, že to bude něco jiného? Pište své názory do diskuze.

         

aktualizováno 10.9.

Na WP fórech se objevilo vtipné video zobrazující novinky v aktualizaci Lumia Bittersweet shimmer. Všimněte si notifikací na Glance screenu.

 

aktualizováno 10.9.

Na úniku screenshotu z Lumie 1520 si můžete všimnout nové ikonky pro zatím neznámý profil. Bude se tak nejspíše jednat také o novinku v této aktualizaci. 

1. aktualizace článku

Na interneru se po sérii screenshotů objevilo i video z připravované aktualizace GDR3.

 

Aktualizace Bitterswet Shimmer

Nokia Lumia s WP brzy dostanou další update. Bude se jmenovat Bitterswet Shimmer a přinese dlouho očekávané funkce. 

Aktualizace Lumia Amber přinesla do Lumií mnoho vylepšujících funkcí, například Glance screen. Nová verze by nejspíš neměla být až tak zásadní z pohledu softwarových funkcí. Přinese hlavně podporu 4 jádrových procesorů a fullHD displejů. Prvním zástupcem s touto verzí by měla být Nokia Lumia 1520, která by měla mít 6ti palcový displej. Pro levnější telefony Lumia, jako je například Lumia 520, se chystá upravený Glance screen a možnost odemknout displej dvojitým kliknutím.

A co, že tedy nová akualizace přinese?

  • Podporu fulHD a vícejádrových procesorů na moderní architektuře
  • Možnost vypnout aplikaci přímo v multitaskingu
  • Mód pro řízení propojený s HERE drive
  • možnost zvolení tónu a hlasitosti pro každý úkon zvlášť
  • vypnout rotaci displeje
  • 3 řady středních dlaždic (u telefonů s 5 palců s více)
  • obnovení sytému pomocí WIFI
  • sdílení informací všeho druhu mezi přístroji pomocí Bluetooth 4.0

Zde se podívejte na screenshoty z této akualizace. Při úniku dalších infromací tento článek aktualizujeme.

  

zdroje: mynokiablog.comwmpoweruser.com

Upravit
comments powered by Disqus