Aktualizace Belle Extra Buttons s novými funkcemi!

0

Povedená a velice populární aplikace Belle extra buttons se dočkala nové verze. Ta přináší několik vylepšení, které posouvají aplikaci z uživatelského hlediska opět o krok dále.

Povedená a velice populární aplikace Belle extra buttons se dočkala nové verze. Ta přináší několik vylepšení, které posouvají aplikaci z uživatelského hlediska opět o krok dále.

Mezi uživateli velice oblíbená aplikace Belle extra buttons vyšla nedávno v nové verzi 3.0 a přináší několik změn které opět zpříjemní uživatelům práci s telefonem. Přidává možnosti rychlého spuštění některých aplikací, využívá gest k nejrůznějším účelům a zefektivňuje tak práci s mobilním telefonem.

Na našich stránkách se už o této aplikaci psalo v hezké recenzi, tudíž se nebudu zaobírat možnostmi nastavení a funkčností jednotlivých položek na displeji. To vše se dočtete v recenzi na Belle extra buttons, kde je celý návod doplněn také přehlednými obrázky.

Nyní k novinkám. Ve verzi 3.0 se objevuje možnost ovládat senzor okolního světla a jas displeje. Na výběr jsou dvě možnosti ovládání jasu displeje. Jednak je to klasický posuvník, kde si nastavíte jas displeje dle svého, případně si můžete nastavit ovládání jasu pouhým ťuknutím na ikonku a to ve čtyřech přednastavených krocích po 25%.

Druhé vylepšení se týká ikonek ve vysouvacím menu. Jejich klasická funkce je pouhé zapnutí či vypnutí wi-fi, bluetooth, mobilních dat a tónů. Nyní ovšem můžete pomocí gest jednoduše otevřít i nastavení daného prvku. To znamená, že pokud si přejete otevřít nastavení bluetooth, stačí se dotknout ikonky a "potáhnout" ji dolů stejně, jako například celé vysouvací menu. Pro dokonalou ukázku jsem přidal také obrázek ze serveru dailymobile.com, kde je vše výborně znázorněno.

A dobrá zpráva na závěr, dříve zpoplatněná plná verze je nyní v Nokia obchodu zcela zdarma. Není ovšem známo, zda se jedná pouze o akci, nebo je aplikace bezplatná trvale. Proto doporučuji stahovat co nejdříve:-)

 

Výrobce: MrAlshahawy
Download:

zde (full)

Systém: Symbian Belle
Cena: Zdarma

Hodnocení autora

Jak hodnotíme?

Upravit
comments powered by Disqus