Ovi obchod

Ovi obchod

Nokia jako většina velkých výrobců nabízí ke svým telefonům příslušenství a podporu. Do chytrých telefonů se dají doinstalovat rozličné aplikace. Všechny pohromadě, placené i zdarma naleznete v Ovi obchodě, nainstalovaném v každém mobilním telefonu Nokia. 

25.3.2010, Michal Zíma

OVI obchod se snaží být přívětivý nejen k uživateli, Jako první byl plně počeštěný, ale také k vývojářům. Nabízí jim jednoduchou cestu, jak svůj obsah přidat do katalogu a automaticky posílá na účet vývojáře peníze za nákupy jejich aplikací. Registrace je otevřená pro všechny za zvýhodněnou cenu 1EUR.
V současné době je v OVI obchodu více než 7500 položek (aplikací, zvuků, grafiky...), takže je opravdu z čeho vybírat.. OVI obchod v telefonu lze přirovnat k aplikaci, která stahuje informace o jednotlivých položkách a zobrazuje je v přehledné formě. Odpadá vám tak vyhledávání na internetu, hledání je cílené jen na obsah pro váš telefon. Navíc je obsah tříděn do složek a řazen podle aktuálních statistik stahování, oblíbenosti a podobně. Když už nějakou aplikaci najdete, nemusíte ji stahovat z jiného zdroje, stačí jen kliknout na odkaz v aplikaci a vše se automaticky stáhne, popřípadě i nainstaluje.

V OVI obchodu můžete narazit i na aplikace, které jsou placené, v současné době se dají platit kreditní kartou (v CZK) a aplikace, u kterých to vývojář povolí také pomocí Premium SMS až do výše 100Kč. Cena aplikace se pak projeví zákazníkovi na výši jeho kreditu nebo v měsíčním vyúčtování.Ačkoliv Nokia třídí obsah tak, abyste našli to, co je užitečné nebo pro vás nějak hodnotné, nejsou v OVI obchodu zdaleka všechny aplikace. OVI je sice pro všechny, ale díky vstupnímu poplatku pro vývojáře a celkem dlouhé době ověřování aplikací (3-5týdnů) se tu neobjeví skvělé free aplikace od nejrůznějších nadšenců.. Občas se tedy nevyhnete tomu, abyste zabrousili na net, třeba na naše stránky, kde pro vás vybíráme nejpovedenější aplikace, případně do našeho fóra, kde najdete mnoho zajímavých informací nejen z oficiálních zdrojů :)..OVI obchod je s největší pravděpodobností už ve vašem telefonu instalován, stačí jej jen spustit a prohlížet co pro vás obchod připravil. Pokud jej nenajdete, zkuste aktualizovat firmware, případně můžete stahovat zde.

Hodnocení
málo hlasů

Hry na Ovi zdarma - pro Čechy a Slováky

Od 1.4. do 31.5.2010 jsou v OVI Obchodě zdarma k dispozici jinak placené herní tituly!! Každý si přijde na své. Žánry pěti kvalitních her vyrobených Digital Chocolate se různí.  Známý Tower Bloxx,či Rollercoaster v nabídce nechybí. Speciální nabídka má oslavovat 4 milióny stažených položek Digital Chocolate z Nokia OVI Obchodu. 

Nokia Obchod pro S60 a Symbian^3 smartphony aktualizován (beta)

Nokia BetaLabs uvolnilo novou verzi klienta Nokia Obchodu pro přístroje S60 a Symbian^3 (QT varianta). Nejnovější beta verze přínáší u obou platforem Symbianu drobné opravy a hlavně přídavnou podporu platebních metod. 

OVI Store Football Channel

S blížícím se fotbalovým šampionátem v Jihoafrické republice připravila Nokia ve spolupráci s Pepsi bonusový obsah pro všechny fanoušky. Nechybí videa, schémata, tapety, ani aplikace a hry. Zájemci mohou také získat 2 lístky na fotbalový zájezd do Barcelony, a také nové přístroje N97 mini a další hodnotné ceny.

Diskuse:

1–35 z 35
autor:theodor vrána 8. 10. 2010 10:19 | link
nadpis:prosím o raduodpovědět
asi jsem vzhledem k věku totálně mimo, ale když mě forum odkáže na, co se instalace smajlíků týče, na OVI store - doufám, že jsem v OVI obchodě správně. Kde tady ale najdu Animated SMS je mi fakt záhadou. pokud mi můžete poradit, budu moc rád. díky TV.
mail. vrana.t@seznam.cz
autor:Jaroslav Frömer 27. 12. 2010 19:52 | link
nadpis:OVI obchododpovědět
Dobrý den, mám nokii C6-00 a když si na ni pošlu odkaz ke stažení ze stránek: http://store.ovi.com, tak mi na mobil dojde SMS, že si posílám odkaz na XY i s adresou ke stažení, ale po pokusu o stažení mi to neustále nabízí, abych si stáhl OVI obchod, přesto, že v mobilu je nainstalována stejné verze, jako se to snaží stáhnout a nainstalovat. Proč po klepnutí na odkaz nejsem přesměrován rovnou na stažení dané aplikace v OVI??? Řeším to tak, že danou věc najdu v OVI rovnou přes mobil, ale na PC je to mnohdy pohodlnější. JF73@seznam.cz
autor:tw 1. 1. 2011 08:50 | link
nadpis:mam stejny problem ma uz nekdo...výše | odpovědět
mam stejny problem ma uz nekdo reseni
autor:lukas 20. 1. 2011 18:49 | link
nadpis:Stejný problém, já mám v m...výše | odpovědět
Stejný problém, já mám v mobilu novější vezri 1.08(206) a ovi obchod chce instalovat verzi 1.08 (121) což mi nepovolí telefon.
autor:martin hrdonka 5. 1. 2011 22:51 | link
nadpis:ovi obchododpovědět
dobrý den,
potřeboval bych poradit, kde najít odkaz na stažení aplikace ovi obchod pro nokii c-05. když spustím tuhle aplikaci v mobilu, nejprve mi vybídne k aktualizaci, po aktualizaci musím potvrdit práva a pak už vyběhne hláška: operace nelze dokončit kvůli chybě!
operátorka O2 mi poradila vypnout telefon, vyndat baterii ale to byl jen marný pokus jak mi odbít, jiná zas, že musím aplikaci stahnout do pc a nainstalovat přes usb kabel, ale bohužel nevím kde tuhle aplikaci najít. díky za radu
s pozdravem M.H.
autor:nongos 4. 2. 2011 17:20 | link
nadpis:oviodpovědět
měl jsem stejný problém jako vy stačí nainstaloval z5 starší verzi http://www.edisk.cz/stahni/67017/OviStore_50_prdSrv_1_8_206.sisx_864.46KB.html
autor:tomas mejsnar 8. 2. 2011 12:21 | link
nadpis:skypeodpovědět
Dobrý den, potrboval bych poradit jak to je s aplikací skype a ubírání dat při hovoru, když mám předplacený balíček od t-mobile standart v mobilu c5-00.
autor:Lea Bendová 17. 2. 2011 16:25 | link
nadpis:Skype pro C7odpovědět
Dobrý dem existuje už Skype pro C7? Prodejce mi v prosinci při koupi telefonu tvrdil že se na tom pracuje, dosud jsem tuto aplikaci pro tento telefon nenašla. Díky za odpověď
autor:Michal Vlasák 20. 2. 2011 12:06 | link
nadpis:nokia C6odpovědět
Mám Nokii C6 a bratr nokia x3-02 a jsou podobné s tím touch and type... Ale myslím(nechci nikoho urazit) že nokia c6-00 se může rovnat až i-phonu! Má vše, slovník 5mpx fotoaparát, který na momentky stačí, a také klávesnici. Když někdo prostě nechce mít jen dotykový mobil, toto je opravdu skvělé řešení!


Doporučuju!!!
autor:Mirek Růžička 1. 3. 2011 11:48 | link
nadpis:instalaceodpovědět
mam problém,při formátování karty v telefonu se mi odstranily některé oplikace z Ovi obchodu.Na mém učtu v Ovi obchodě je tam mám,ale nanabízí mi možnost znovu si to stáhnout,co s tím,jak postupovat? Zálohu karty jsem dělal,ale nazpět se mi to nenainstalovalo.
autor:Lucka 4. 3. 2011 12:10 | link
nadpis:Skype pro C6odpovědět
Ahoj,potrebuju radu odbornika. Pred casem jsem si stahla z Ovi obchodu na pametovku skype, ted jsem pametovku vymenila za vetsi a skype se mi nedari z ovi obchodu stahnout. Pise to, ze telefon nepodporuje, zkousela jsem jak C6, tak E66, ale ani na jeden telefon nelze stahnout. Nevite proc?
Popr.lze z pametovky nejak natahnout do telefonu, nenasla jsem jak
bohuzel nelze to z te pametovky pretahnout ani do PC ( neporadi nekdo?
Dik
autor:Hrbáč 24. 3. 2011 23:23 | link
nadpis:Já když jsem si koupil větvýše | odpovědět
Já když jsem si koupil větší pamětovku, tak jsem to řešil tak, že jsem to z té menší všechno jednoduše překopíroval na tu větší a telefon to ani nezpozoroval, protože všechny přístupové cesty k aplikacím a souborům zůstaly vlastně stejné.
autor:elli91 9. 3. 2011 20:12 | link
nadpis:registraceodpovědět
Ahoj, nevíte, jestli ta registrace pro uživatele je placená? Nahoře se totiž píše něco o 1 Euru a jinde to najít nemůžu.
autor:Rolík 18. 3. 2011 18:05 | link
nadpis:OVIodpovědět
Zdravím, potřebuji radu. Jde stahovat aplikace z Ovi přes počítač, nebo jen z mobilu. Mě totiž Ovi v mobilu nejde a nevím proč. Díky
autor:Tomáš Kyncl 13. 4. 2011 15:54 | link
nadpis:Nokia 5230odpovědět
Dobrý den, jak zařídit, aby tento telefon uměl přehrávat i soubory ve formátu AVI, tak aby si dcera mohla pustit i nějaký ten film, co má na PC.
Děkuji.
autor:Hlynkař 8. 5. 2011 11:35 | link
nadpis:Ty debile tak ať to dcerka pvýše | odpovědět
Ty debile tak ať to dcerka převede na mp4
autor:Monika 28. 4. 2011 09:11 | link
nadpis:Fring - Nokia C7odpovědět
Dobrý den, stáhla jsem si z OVi Fring, ale neobsahuje ICQ... měla jsem ho na Nokii 5800 a vše bez problémů. Kde ICQ najdu???
autor:Věra Knobová 30. 4. 2011 14:55 | link
nadpis:odinstalování herodpovědět
Dobrý den, moc prosím o radu: z Ovi obchodu jsem si stáhla hry. Některé hry šly odinstalovat hned, v poslední době mi však telefon hlasí např. nelze odinstalovat soubor nebo chyba odinstalace. Prosím, poraďte mi, kde dělám chybu? Moc děkuji Věra
autor:IvanR 16. 6. 2011 10:46 | link
nadpis:Vypínání a zapínání vyzvánění a BT na C7 při zamčené obrazovceodpovědět
Dobrý den,
nevíte o aplikaci, která by umožňovala dlouhým stiskem červené nebo zelené klávesy zapnout a vypnout BT a vyzvánění na Nokia C7 i při zamčené obrazovce? Případně aby se tyto nabídky objevily na displeji po stisknutí Menu klávesy. Díky.
autor:Pavel Tužil 26. 6. 2011 20:48 | link
nadpis:Quick office premier6odpovědět
Dobrý den,zakoupil jsem si tuto aplikace,ale není ji možné naistalovat.Píše mně to,že je nutné nejprve nainstalovat základní balík.Prosím o radu.Děkuji používám mobil Nokia 5230
autor:Martin 29. 6. 2011 15:05 | link
nadpis:c7odpovědět
Nejde mi si si na ovi obchou zalozit pres mobil ucet co s tim? pise to operaci nelze dokoncit
autor:dusy 10. 7. 2011 10:57 | link
nadpis:nokiaodpovědět
Dobrý den,mám NOKIA N8 pro mi OVI je POZOR seznam muj obsah nelze načíst prc? to nefunguje?\"Děkuji za odpoved\"
autor:foursquare 25. 7. 2011 20:03 | link
nadpis:Foursquareodpovědět
Bude fungovat na C7 tak ako na HTC?
autor:jakub 27. 7. 2011 21:34 | link
nadpis:před rokem a půl jsem využodpovědět
před rokem a půl jsem využíval službu nokia ovi obchod na svoje tel číslo, bohužel jsem rozbil mobil a tak jsem tento účet přes rok nepoužíval a nyní, když už mám nový mobil jsem samozřejmě zapomněl přihlašovací údaje nwm ani email ani heslo a když se chci zaregistrovat přes jiný email a jméno, ALE na stejné číslo tak mi to pořád říká že účet s tímto číslem již existuje takže bych ten bývalý účet potřeboval nějak resetovat nebo něco. Nebo mi snad zbývá jenom koupit nnovou simku? poraďte bez toho jsem nahranej:-)
autor:venall 5. 8. 2011 09:51 | link
nadpis:stahování fotek z Oviodpovědět
Zdar, nepřišel jsedm ještě na to jak stahovat fotky už prográmku Ovi.
V něm je vše v pořádku. Náhledy, zvětšení atd. Jen potřebuji nějaké fotky použít elektronicky někam jinam a na to jsem ještě nepřišel. Neporadí mi někdo???
autor:Marian 31. 8. 2011 10:19 | link
nadpis:Skype - pro C5 00odpovědět
Můžete mi poradit, zda li jde do Nokia C5 00 nainstalovat Skype?

Díky
autor:Jeanie 9. 9. 2011 15:44 | link
nadpis:Problémy se sprovozněním a používáním OVI obchod v mobilu Nokia N86 8 MPodpovědět
Dobrý den Vám všem i lidem z OVI obchodu a software!

Mám problémy se sprovozněním a používáním OVI obchod v mobilu Nokia N86 8 MP.

Pročítám zde příspěvky a zjišťuji, že se ještě nepodařilo odstranit ani i můj problém, co se stalo totéž i Martinu Hrdonkovi z 5. 1. 2011 v příspěvku: \"Když spustím tuhle aplikaci v mobilu, nejprve mi vybídne k aktualizaci, po aktualizaci musím potvrdit práva a pak už vyběhne hláška: - Operace nelze dokončit kvůli chybě! \"

Nepomohla mi ani přeinstalace programu - nové verze software v mobilu od servisní opravny, závada pořád trvá.

Nepomohla mi ani možnost opětovné instalace her, ani aplikace, kterou jsem měla dříve. Nemohu si stáhnout znova již staženou hru (i když je třeba free) po opravě mobilu, na serveru OVI Nokia obchodu je po přihlášení a po 1. stažení free tlačítko zešedivělé, tudíž nefunkční a znova aplikaci nebo hru (opakovaně) stahnout již nelze. Je škoda, že se oblíbených her musíme vzdát kvůli chybám v software ... Na webu z počítače si mohu jenom číst novinky her i aplikací, ale nelze je do mobilu dávat. SMS s kodem - linkem určité hry nebo aplikace to sice do mobilu dostanu, ale problémy mám s jejich instalací a s certifikáty. Nelze nic řádně instalovat z důvodů poruch a chyb. Ach jo.

V mobilu mohu používat pouze ke čtení internetové stránky bez pouštění videa, jinak nic. Mobil mne stál dost peněz a lituju, že je to škoda, těch problémů, starostí ... :-(

Poradí mi někdo, co s tím ?
autor:lucka 15. 9. 2011 18:18 | link
nadpis:dobry den PROSIM O POMOC!mam n...odpovědět
dobry den PROSIM O POMOC!mam nokii 5230 ovi mam v telefonu,vzdy mi slo spustit i z neho stahovat,z niceho nic se mi ani neotevre hlasi mi to chybu,chtela jsem to tedy nainstalovat znova a to nejde.diky za vase rady
autor:Anonym 24. 9. 2011 14:32 | link
nadpis:Oviodpovědět
Ahoj, osobně mi Ovi funguje. Na fórech čtu, že pomůže otevřít Ovi obchod přes jiný web. prohlížeč a stáhnout jej. Nebo další možnost zadat do googlu Váš mobil/program a stáhnout jej, pokud je na výběr - možnost Signet z jiných stránek.
autor:Zuzka 1. 10. 2011 09:15 | link
nadpis:Odinstalaceodpovědět
DObrý den, mám nokii C5-03, a nemůžu přijít na to jak si chce něco odinstalovat z paměť. karty nebo telefonu, nainstalovala jsem si pár her, které již nechci, a bohužel když na ně kliknu (označím) tak se hra hned spustí, ale chtěla bych to odstranit, nevim jak. předem děkuji.
autor:Saša 5. 10. 2011 23:59 | link
nadpis:Nefungující Ovi obchod v telefonu Nokia N8odpovědět
Dobrý den, mám velikou prosbu. Při zakoupení Nokia N8 jsem si zaktivovala Ovi obchod v telefonu. Bylo to perfektní a bez problémové. Najednou však přestalo fungovat odinstalování. Já do toho ze zoufalství zasáhla a teď to nefunguje vůbec. Nevím zda jsem něco důležitého nevymazala a proto to nefunguje. V autorizované prodejně mi řekli, že to musí poslat do servisu ale to trvá měsíc.Beru to však jako poslední řešení. Nyní jsem stahovala všechny dostupné aktualizace ale stále se nemohu do obchodu dostat. Poradí mi, prosím, někdo co dál? Děkuji S.
autor:txt 8. 10. 2011 12:22 | link
nadpis:po aktulizaci na annu mi v c7 ...odpovědět
po aktulizaci na annu mi v c7 nejde ovi obchod a jen se stránka načítá. co stím
autor:baldy 2. 11. 2011 17:07 | link
nadpis:oviodpovědět
neporadi mi niekto ako sa to stahuje lebo mne to nejde.... :/
autor:Lafar 5. 11. 2011 07:55 | link
nadpis:proč?odpovědět
Nechápu proč v OVI obchodě není na prodej SPB Shell 3D ? Proč to tak trvá.
autor:Make some noise 25. 4. 2013 21:05 | link
nadpis:Odstranění účtuodpovědět
Zdravím, chci se zeptat jak se ruší účet na Ovi obchodu. Díky za odpověď
1–35 z 35
 
  • Pokud chcete odpovědět na něčí příspěvek, použijte odkaz „odpovědět“ u příslušného příspěvku.

majkee

Nenáročný(jak v čem) tolerantní stárnoucí „ajťák“, který má rád svůj mobil a má velmi kladný k veškeré technice. Na rozdíl od mně podobných si ale myslím, že rozvoj mobilní techniky a techniky vůbec je sice super, ale virtuální realita je jen pro zábavu, nikoliv běžný sociální kontakt.. Jsme tedy otevřen a nakloněn jakékoliv společenské zábavě..

Zobrazit diskuzi