Jak vyměnit kryt u N95?

Jak vyměnit kryt u N95?

Kryty jsou uživatelsky výměnné!
Potvrzeno! Nokia N95 má opravdu snadno výměnný zadní kryt. Je to naprosto jednoduché. Přečtěte si podrobný návod jak na to.
25.3.2008

Kryty jsou uživatelsky výměnné!
Potvrzeno! Nokia N95 má opravdu snadno výměnný zadní kryt. Je to naprosto jednoduché.Přečtěte si jak na to.

Co budeme potřebovat ? Kleště, nůžky, šroubováky……? 
V žádném případě!
Ani jeden s uvedených nástrojů není potřeba, postačí jen trocha šikovnosti.

1. odejměte krytku baterky

    
2. prsty odtlačte levou stranu zadního krytu

3. v tu chvíli odskočí plastová část od těla telefonu


4. opatrně krytku otvírejte směrem dozadu než odskočí pravá strana 

V tuto chvíli si můžete svůj telefon bez problému překrytovat podle svých představ, nebo ho pouze řádně očistit od prachu a jiných nečistot. Pro opětovné nandání krytu opakujte body 1-4 opačně.

V horní části je kryt podlepen malými čtverečky oboustranné lepící pásky. Ta se sejmutím znehodnotí a je vhodné ji při novém nasazení vystřihnout znovu. Takovou pásku běžně koupíte v papírnictví.

V nabídce oblečků jsou zatím pouze 3 barevné varianty: Plum, Warm Graphite, Send. Jejich ceny se pohybují od 400 až do 800 Kč, podle toho, kde nakupujete.

Důrazně nedoporučujeme používat pochybné kryty od vietmanských trhovců, které mohou telefon poškodit.

Kryty je možné objednat například na internetovém obchodě www.nokia.novymobil.cz k dispozici jsou také v autorizovaném servisu Cellnet v Praze na Sklace.

Duel: Nokia N95 proti Nokii N82

Dva nadupané smartphony proti sobě
Dva telefony se stejnou funkční výbavou. Dva telefony s navigací, s pětimegapixelovým fotoaparátem, s televizním výstupem, mobilním internetem, kvalitním hudebním přehrávačem a propracovanými multimediální funkcemi. Cena obou přístrojů klesá a z obou se stávají rivalové na domácí půdě. Který z nich si ale zaslouží větší pozornost?

Nokia N95 v nových barvách v ČR

Red, Brown, Plum, Sand a nyní i Black
Nokia N95 se dočkala nových odstínů zadních krytů baterie. Zatímco běžné barvy pískové a švestkově fialové známe dobře z regálů obchodů, novinkou jsou kryty hnědé, červené a nyní i černé. Cena navíc klesá a N95 je možné zakoupit za nečekaně nízkou cenu.

Zobrazit diskuzi